Новак
ЕЕ поддршка 5 X Автомобил Тешки 12V 40A SPDT Реле Штекер Plug 5Pin Жица Водоотпорен Печат Универзален Автомобил Стил XY01

ЕЕ поддршка 5 X Автомобил Тешки 12V 40A SPDT Реле Штекер Plug 5Pin Жица Водоотпорен Печат Универзален Автомобил Стил XY01

Достапност: Залиха
DEN 902.00
DEN 959.52

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXR40F05B
Објектот Ширина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Daihatsu
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Висина:
0inch
Моделот На Daihatsu:
Шарада
Шарада-Година:
1990,1991,1992
Година:
До 2015
Специјални Функции:
12V 40A Реле
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg

Подобро ви се допаѓа

Пакување детали : 1 × Гас Вратата на Резервоар за Гориво Switch Trunk / Багажот се ПрефрлитеДел број : 3 C0 959 903 B

Име на производ : притисок switch ОЕМ Бр : 51 CP0503 Ќе се користи за "Рено" Пакет метод : боја кутија Место на поте

Со сина led 3pins toggle рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V LED Дигитални voltmeter Приклучок,без било какви заг

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Се враќа : Ние да се потрудиме да им

100% Нов! Кочница Светлина Switch Обратна Светлина Switch За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф GTI TDI Eurovan Транспорт Cabrio 020945415 A +

12 V 3 Pin Плоштадот LED Прилагодливи Автомобил Оптоварување Отпорник Електронски Flasher Реле Поправи LED Светл

Пакување детали : 1 X Страна Огледало ПрефрлатеДел број : 4 B1 959 565 A Состојба : Нова Директно Од Фабрика свет

за СЕДИШТЕ / "ФОЛКСВАГЕН" ВРАТА ФАТИ БЕНД 2 / 3 ВРАТАТА ПРЕД ЛЕВО ИЛИ ДЕСНО ВРАТА ФАТИ 2 / 3 Врати пред лево

Висока Чувствителност, Stablity & Силна АнтиМешање СпособностЛесно & Флексибилни Инсталација,едноставно ис

Се користи во Возила : SEAT ALHAMBRA (710) (2010 / 06 / ) "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС (5 M1, 521) (2005 / 01 / ) "ФОЛКСВАГЕН" EOS (1 F7, 1 F8) (20

10 Видови На Микро прекинувач Копчето За Автомобил Далечинскиот Клуч ,Микро Прекинувач Далечински Управ

Нов Прозорец прекинувач за Мерцедес Бенц actros Возачот Страна100% Нови1 година гаранцијаОЕМ Не / Модел : A001545

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГЕН

Изградиво зелено осветлување индикатор светлото Материјал : Пластика,Електрични Компонента Големина :

Имаме стотици видови на паркингсензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели Ние ќе резервни no напо

Состојба : НоваДел број : 3 BD 998 786 / 3 BD 998 785Fitment : ЗА "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 БОРА ПОЛО, ГОЛФ MK4Пакетот вклучува : 2 x

Опис на производот Универзалната за 12 V Моќност Speediness & Тркачки Автомобили.Материјал : Алуминиум и Пласт

Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)1 X светлата се префрлите3 X прозорецот се префрл

Malcayang Господар На Електрична Енергија Прозорецот Лево Пред Возачот Вратата Исклучете 9357025000 За Hyundai Акце

13.50 / метар Автомобил црвена / сина Светлина Водоотпорен Копчето Префрлите на Контрола НА onOFF, 12 V / 20 A1) Н

Опис : (1)да се Изградиво Зелено Осветлување индикатор светлината (2)Материјал : Пластика,Електрични Комп

Ако сакате големи количини на нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, тогаш ние би мо

Сосема Нов! Боја : Црна+Црвено Количина : 1 pc Кабел Должина : Околу 133cm / 52.36" Сосема Нов!Боја : Црна+ЦрвенаКо

Нов Возач Страна Главата Светло Светла Светилка Switch Прекинувачи За Volvo Камион FH12 FM VNL 50104003 20953569 20466306 20942844

Scroll