Новак
Луксузна Висок Квалитет на Модата Кристал Цветните очила за сонце Жените Бренд Дизајнер 2017 Гроздобер Преголеми Кристал Сонце Очила 997258Y

Луксузна Висок Квалитет на Модата Кристал Цветните очила за сонце Жените Бренд Дизајнер 2017 Гроздобер Преголеми Кристал Сонце

Достапност: Залиха
DEN 480.00
DEN 828.00


Параметрите на стоката

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
правоаголник
Леќа Ширина:
50
Број На Модел На:
997258Y
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќа Висина:
64

Подобро ви се допаѓа

Бизнис Експрес, дополнителни плаќања, поштенски пакети за бесплатен превозот Плаќање Изразат наскоро.

2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours .6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било д

Овој Пакет содржи : 1pc очила за сонце 1pc случај кутија 1pc микрофибер торбичка 1pc микрофибер крпа за чистењ

Царина : треба да се плати од страна на купувачот, Продавачот може да не ги поддржуваат било Царина...

Рамка Боја : Црна, МаскирнаЛеќа Атрибут : 1 Поларизирана (опционално) , 1 АнтиОтсјај, 1 UVA / UVB, 1 Ноќно гледање

Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до

2017 12 Бои Мал Плоштад Octagon Полигон Очила За Сонце За Мажи Жени Сонце Очила За Пролет Лето Eyewear Рамен Рамка

Scroll