Новак
Европската мал град улица поглед фото позадина за дневна соба кафуле

Европската мал град улица поглед фото позадина за дневна соба кафуле

Достапност: Залиха
DEN 642.00
DEN 712.80


Функција : Материјал : Не-плетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без лепак, ве молиме да се купи лепак од хардвер вашата локална продавница на Нето тежина : околу 350g / метар квадратен Позадина ќе биде поделен на неколку делови, бидејќи на должината ограничување.
Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 1-3 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина"). Еден квадратен метар, за едно парче. Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ====> цел 1 парчиња
М 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====>цел 3 парчиња
L 250cm (W) x 200cm (H) (7'6" x6'5") ====>цел 5 парчиња
XL 312cm (W) x 219cm (H) (10'2 "x 7'2") ====>цел 7 парчиња
XXL 416cm (W) x 254cm (H) (13'6 "x 8'3") ====>цел 10 парчиња
* Ако е над големината не е погодна за вас, ве молиме да ми кажете на вашиот ѕид големина , ние може да се прилагоди според големина.
S 140cm (W) x 70.
Повратни информации
Кога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.
3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 15-30 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPS-от
4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.
Превозот
1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.
Плаќање
- Ние прифаќаме alipay тука
- Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
На пример : ако сакате 5 квадратни метри, тогаш ќе треба да нарачате 5 парчиња.
2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.

Параметрите на стоката

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Бренд Име:
saierfan
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Шема:
улица
Тип:
Не-плетени

Подобро ви се допаѓа

ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина Ширина и виси

Ние обично го помине Кина Пост Авиокомпанија Повелбата Слободни (ако треба, ние исто така може да испрат

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

1 парче =1 метар квадратен 1 Квадратен Метар= Висина*Должина ве Молиме мерка вашиот ѕид Heigth и Должина голе

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Бојата може да се промени поради затворен осветлување, фотографијата на ѕидот за повикување само Данок

Купувачите мора да се прочита : фото позадина цена : $ / метар квадратен исчисти лепак overflow.Неплетени поз

Објектот ќе биде објавена во рамките на обработка време од листата по исплата е расчисти.Ако имате било

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печат

Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Матери

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

Ние продаваме страна метри квадратни, а не од страна на ролни.Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни,

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

5 cm(H) (4'3"×2'3")Количина : 2=200cm(W) x 100cm(H) (6'5"×3'3")Количина : 3=208cm(W)×146cm(H) (6'8"×4'8")Количина : 4=200cm(W)×200cm(H) (6'5"×6'5")Количи

Scroll