Новак
1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 2007-2017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот Леќа

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 2007-2017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот Леќа

Достапност: Залиха
DEN 849.00
DEN 1248.00


1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 2007-2017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот Леќа
LED Пак Сигнал Светлина Собранието со Чад Објектив за 07-16 Jeep Wrangler -Тип : led фендер ракети lights-Материјал : ABS Пластика -светла Боја : Жолто -Напон : 12 V DC -Моќ : 0.1*8 W -температура на Бојата : 3000 K(Жолто) -Fitment : За Jeep Wrangler 2007-2015 Пак Сигнал Светлина -Работна температура : -40 степен ~ 60 степен -Водоотпорен го оценувате : IP 67 -Поставување на Возило : Лево и Десно Светло-животниот век : 30000 часа -Јасно Паркинг Страна Светлина Fitment : Ве молиме потврдете дека овие се вклопи вашето возило пред да го купите Одговара за Jeep Wrangler 2007-2015
Чадот блиц пред се претвори сигнал светлина за полнење за 07-16 Jeep Wrangler

Параметрите на стоката

Надворешни Тестирање И Сертификација:
Dot
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Wrangler-Година:
2010,2012,2007,2011,2015,2013,2014,2009,2008
Специјални Функции:
Вртење сигнал светлина
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
Килибар пред вртење сигнал светла
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
JVISION
Материјал Тип:
ABS шприц
Jeep Модел:
Wrangler
Име на производ:
Предната Решетка LED Пак Сигнал Светла
моќност:
0.1 x 8W
Напон:
12V DC
боја на светлина:
Килибар
Температура На Боја:
3000K(Жолто)
Материјал:
ABS шприц
Големина:
95*75*50 mm
Водоотпорен го оценувате :
IP 67
Животен век:
30000 часа
Fitment:
за Jeep wrangler

Подобро ви се допаѓа

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Купувачот Забелешки : 1 SCOE е нашиот сопствен бренд, продажба директно од нашата фабрика.2 Секој објект им

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За на FordПојавување На Модели На Автомоби

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Scroll