Новак
ГЕМ-внатре 3/4/6/8/10/12/14/16mm Природна Бела Howlite Turquoises Круг Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчи Бесплатен Превозот

ГЕМ-внатре 3/4/6/8/10/12/14/16mm Природна Бела Howlite Turquoises Круг Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчи Бесплатен Превозот

Достапност: Залиха
DEN 171.00
DEN 219.36


Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
G0570
Објектот Тежина:
15g--165g
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Материјал:
Камен
се направени од:
Howlite
Како да се продажба:
едно влакно од 15 инчи ( 38 cm )
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 10mm 12mm 14mm 16mm

Подобро ви се допаѓа

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

00 / многу200 парчиња / многуShippment1.00 / многу5 парчиња / многуЖFB03 200pcs / пакет 6mm 8мм 10мм 12mm Лаванда Круг Фосил

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Нормално, тоа трае 1530 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail4.71 Цена : $05 Пред да нарачате ве молиме

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

снабдување DIY модна jewerly додаток,10*6 MM Cylindr форма дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боиголемина :

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Scroll