Новак
година нови пристигнување мода жените печати тексас дебели високи потпетици чевли дише платно со висок револвер секојдневен чевли на ланче дами пумпи

година нови пристигнување мода жените печати тексас дебели високи потпетици чевли дише платно со висок револвер секојдневен

Достапност: Залиха
DEN 2611.00
DEN 3264.00

Ние обично се обиде да брод во рок од шест дена по приемот на вашата исплата. Но, ние нема да прифати враќање на предмети за човекот-направени штета или по користењето, Ние не прифаќаме никаква причина да се вратат.специфична Мерка малку се разликуваат Објект боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на екранот на вашиот компјутер.
Плаќање :
1. Купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите. Овој објект големина на информации е само за повикување само.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ако имате било какви посебни случај, можете да контактирате со нас.
Превозот и предавање :
1. Ние обично брод од страна на кина пост воздух mail Ако сакате другите се изразат како : EMS ТНТ, FEDEX, DHL, UPS-от ект, ве молиме контактирајте со нас Пред ставање на налози. Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор.
Answer : ___________________________ Note : .
Повратни Информации Политика
1. Ние не можеме да прифатиме било какви негативни повратни информации, без комуникација, ако имате било незадоволство ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.ви благодарам многу. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.ви благодариме
Наплата :
1. Купувачот е одговорен за сите такси превозот. Ако не сте задоволни со вашата нарачка,го акции случај, можете да разменувате на објектот.

Параметрите на стоката

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Пролет/Есен
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Тексас
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Обична
Кожа Стил:
Мека Кожа
Стил:
Спорт
Outsole Материјал:
Гума
Повод:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
женска тексас висока пета чевли-1512161428
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
корисникот:
жената,жените ,жена,дама,жени,девојки,жени,свадба,женски
Стил:
мода, секси, одмор, слатка, елегантен,концизен
Повод:
обичните,се облекуваат,партија,свадба,матурска,office&кариера
боја:
сина боја,Маскирна,леопард
ЕУР големина:
34 35 36 37 38 39 40
Пета:
за 8.5 cm
НИ Големина:
4.5 5 5.5 6.5 7 8 8.5
Ве молиме имајте во предвид:
леопард боја е кадифен поставата

Подобро ви се допаѓа

Бренд Нови Топла Продажба Слатка Тексас Црна, Сина Жени Формално Пумпи Браун Висока Stiletto Потпетици Дама

Жените Голема Големина Пумпи Чевли Партија МодаВисоки потпетици : 12cmМатеријал : Sequined ПлатноБоја : Црвен

ИНФО Бидејќи на Кина изразат не се работат во текот на Пролетниот Фестивал.Значи,треба 15 20 дена следење,

ви благодариме Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл Ние брод на светот Ако треба да ја промените вашата адреса, ве

официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирс

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Чевли Жена 2018 Нови Високи Потпетици Пролет Дами Пумпи Ес

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

Производи Детали Пета Висина : 7cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве мо

Некои нов стил или други потребни околу 37 дена да се подготви за вас.5=EURO41 одговара за нога должина околу

Производи Детали Пета Висина : 5cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве мо

Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.Ако сте зад

SKU : LF304022 Глуждот Рака Потпетици се сите бес оваа сезона! Тие се едноставен, но елегантен Исто така, има ме

Производи Детали Пета Висина : 10.5 см Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, в

Amourplato Жените Посочи Пети Средината Пета Патент Пумпи НИ Size513 КРАТКИ ДЕТАЛИ : Пета Висина : 6.5 см(2.5"),Затвор

Превозот од UPSот, EMS, DHL и сл.57 Инчи;Големина на Располагање : НИ 4, НИ 5, НИ 6, НИ 6.Ве молиме испратете ни ја ва

SKU : LF30404 Око фаќање неверојатни Патент материјал Дополнително подобрена, со неговата функција на црн и б

ако сакате мали димензии, ве молиме, напишете марка да ми на цел, како што ни 3 големина, како во големина

Weclome на нашата продавница! ние може да ви помогне да добиете најновите топла продажба дами пумпи,разни н

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве

6 Инчи;Големина Референтна ТабелаДетали : Како да се Измери : Поставување на чевли на рамна, дури и површи

Сопствени материјали и бои на располагање A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не посто

Scroll