Новак
Креативни DIY Дрвени Desktop File Списание Носителот Книга Полица Голем Мулти-слој Книга Складирање Багажник

Креативни DIY Дрвени Desktop File Списание Носителот Книга Полица Голем Мулти-слој Книга Складирање Багажник

Достапност: Залиха
DEN 2136.00


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
Заводот и Училишни Материјали : http : //www.aliexpress.com/store/1232970
Креативни DIY Дрвени Desktop File Списание Носителот Книга Полица Голем Мулти-слој Книга Складирање Багажник
ГОЛЕМИНА : 29*беа 25,5*29cm
МАТЕРИЈАЛ : дрвени влакна одбор

Параметрите на стоката

боја:
Црвена, Сина, Розова, дрво, Бела, без фиока, не фиока, не фиока, не фиока, не фиока
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Бренд Име:
MoeTron
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Стои Тип
Број На Модел На:
книга полица
Материјал:
Други
Употреба:
Други

Подобро ви се допаѓа

Ако сакате да ги пратите и примите предмети брзо , pls изберете и други превозот начини , како што се Epacket ,

Материјал : пластични Големина : за 24 x 12.5 x 28cm Тежина : 200g Состојба : 100% НОВ Кол : 1pcs

Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како

Дополнителни карактеристики : демонтажа боја класификација : црн високо дијаметар од 50, 135 дијаметар од 5

Нова Гардероба Преграда За Складирање Рек Кабинети Носителот Организаторите На Ноктите За Слободни Те

ЗАБЕЛЕШКИ : Услуга На КлиентитеОнлајн време : 9 : 00 часот6 : 00pm Пекинг време .Ние ќе ви одговори веднаш штом

Lazyishhouse секој од нашите производи се внимателно одбрани, како и преку професионални фотографија и детал

HIPSTEEN Нерѓосувачки Челик Вертикална Стојат Кујна Хартиена Крпа Носителот Сребро.Карактеристики : .100% Со

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАЗаводот и Училишни Материјали : http : / / www.aliexpress.com /

големина : 18cm*12.5 cm Вклучувајќи четири куки и една кутија за складирање комбинација може да избере да дуп

Објектот се опише : 1、100% Сосема нов и висок квалитет на Простор Алуминиум, екопријателски2、Материјал : Sp

ЗАБЕЛЕШКИ : Услуга На КлиентитеОнлајн време : 9 : 00 часот6 : 00pm Пекинг време .Ние ќе ви одговори веднаш штом

Оддалечена Област : За Оддалечена област, DHL / Федекс / UPS / ТНТ ќе наплаќаат екстра "Remote Област Такса", в

Scroll