Новак
45x110cm DIY Јапонија Стил Памучна Ткаенина за Маса Крпа/Вратата Завеси Убава Bronzed Опашот на Отпечатоци Крпа/Чанта Ткаенина

45x110cm DIY Јапонија Стил Памучна Ткаенина за Маса Крпа/Вратата Завеси Убава Bronzed Опашот на Отпечатоци Крпа/Чанта Ткаенина

Достапност: Залиха
DEN 467.00
DEN 778.08


Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека повеќе парчиња нема да бидат сотрени.
ПРЕДМЕТ : Јапонија стил ткаенина/ bronzed опашот на отпечатоци
МАТЕРИЈАЛ : памук
БОЈА : беж, сина, светло розева боја, розова, виолетова
ШИРИНА : едно парче е 45x110cm (половина двор), 2 парче ќе биде 90x110cm (еден двор).
ПРИМЕНА : за изработка на облека, маса крпа, перница покрива, чанти и други домашни мали декоративни предмети

Параметрите на стоката

Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Плетени Тип:
Tricot
Ширина:
110cm
Материјал:
100% Памук
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Nonwoven Техника:
Термо-Спои
Тип:
brocade ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
no
Стил:
Јапонија

Подобро ви се допаѓа

дворот дворот дворот Тип : Американски стил домот цветни печати 100% свила палачинка де chine ткаенина Боја :

CHENGLONGFZСостав95%Полиестер / 5%SpandexТкаенина ширина160cmТежина320 грам по метарПостојаност На Боја33 Ве молиме к

добредојдовте на нашиот магазинОпис На Производот1 Tulle нето чипка ткаенина.2 Ширина : 5152".3 Должина : 5 метр

100% памук парче жакард ткаенина памук, плетени ткаенини за маицаСостав : 100% памукШирина : 140cmПредиво гроф

modname=ckeditor Главна компонента : mulberry свила Ширина : 114cm (± 2) Дебелина : 20 mommeметар метар метар метар метар мет

start Isv Module Wrap8753end Isv Module Wrap8753Печатени Божиќ Чувствува Полиестер Ткаенини Мека Nonwoven Ткаенина за Шиење Зана

детали за производот : Tulle нето ткаенини mesh ткаенини предиво tulle ткаенина 1 : mesh дупка големина : 30 A, 2 : боја

Добредојдовте на Beyonce Ткаенина Онлајн Продавница!Answer : ___________________________ Note : Ние сите производи слики се на

7"X 51", наведени цена е за половина метарАко купувате 2 парчиња или повеќе, ние ќе не го сечеме на ткаенина,

Ширина | 145 смМатеријал | Памук и ленТекстура | дебелина малку мека и меки кожата дише drape добро не водатТе

започнетекрајот1 Материјал : 100% Памук 2 Димензии : ширина е 1.5 метри,едно парче должина 0,5 метар,ако понуда

32 * 45СМ СТП дигитално печатење СТП кожа, Симетрични печатење1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.

Scroll