Новак
Нови Квалификувани 100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина dec15

Нови Квалификувани 100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина dec15

Достапност: Залиха
DEN 372.00
DEN 443.52


Нови Квалификувани 100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина dec15
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет.
Количина : 100
Линија на walkway, edge цвет кревет или оркестарот градина ,риба резервоарот со овие уникатни камчиња.
Сјај трае приближно две до три часа по целосно изложување на сонце
Големината на 1 компјутер Камче : 1.7 cm x 2.4 cm/0.67" x 0.94"(приближно)
По се изложени на силна дневна светлина со 3 часа, овие камчиња може да биде осветлен во рок од 1-2 часа во темница.
Материјал : Пластика
Боја : Виолетова,Жолта,Зелена,Црвена,Портокалова,Сина
Пакетот Вклучува :
100 Компјутери Светат Во Темница Камења Камчиња Рок За РИБА РЕЗЕРВОАРОТ АКВАРИУМ Градина (без мало пакет)

Параметрите на стоката

Големина:
as the picture shows
Тип:
Риба
Тежина:
About 282g
Материјал:
Пластични
Водни Украси Тип:
Декоративни Мермерните
Бренд Име:
АВТОРА ПРОДОЛЖУВА ДА РАБОТИ YUE
Број На Модел На:
digNGH50506101
Големина:
1.7cm x 2.4cm/0.67'' x 0.94''(approx)
боја:
Виолетова,Жолта,Зелена,Црвена,Портокалова,Сина

Подобро ви се допаѓа

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет, лесно да бид

2 парчиња Блескав Ефект на Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Силикон Желе Риба Тенк

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум и одличен скри

100% сосема нов и висок квалитетКарактеристики : Ова rockery е направен од polyresin и го прави возбудлива украс в

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Тип : Аквариум Мини Вештачка Смола Корални Дрво Материјал : Смола Бо

100% сосема нов и висок квалитетПонуда на природната средина чувство.Променете го вашиот аквариум во уба

Боја : Како на сликата покажува Посебен дизајн за постоењето на Африкански cichlids Дизајн природен животна

Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

8 m Аквариум Риба Вакуум Резервоарот со Вода Промена на Девизниот Почиста Пумпа Едноставни Практични Akvar

6 парчиња Аквариум Зелена Вештачки Растенија Аквариум Растенија Пластичен Украс deposito де agua plasticoКаракте

Бренд : PICK MEМатеријал : ПВЦ пластични + керамички базаСе применуваат за : Аквариум Уредување Инструкции :

Аквариум Нова Форма Аквариум Риба Резервоарот Оркестарот Украс Воздух Балон Камен Риба Играчка Резерв

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Смола Боја : Видете слики Биде погодна за семејството, хоте

1piece смола желка тераса избегне пештерата уредување играчки аквариум материјали рептил пештерата amphibioж

Оригиналниот SUNSUN CUV310 / 305 / 505 / 510 JUP01 / 21 / 22 / 23 филтер абажур 402 / 303 / 403 / 304 B / 505 B водоотпорен покритие кварц с

Големина : L 13 * H 8.5 * W 6.5 смЕгзотични Средини Нил пустината сценографијата прашумаПештерата Хабитат Аква

1pcs Аквариум Черепот Смола Риба Резервоарот Черепот Смола Украс Рептил Резервоарот Риба Резервоарот Ак

Опис : Имитација на Фараонот на Египет, на луѓето им дава свечена и мистериозна чувство За да креирате ра

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Додатоци доаѓаат со 3м

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Тип : Аквариум Уредување Смола Рим Квадратни Камени Столбови Материјал : Смола Боја : Сива боја (Како на с

Scroll