Новак
15 компјутери/многу Хели резервен дел v912-0710pcs главниот ножеви + 5 компјутери v912-30 опашка rotors за WL v912 rc хеликоптер бесплатен превозот

15 компјутери/многу Хели резервен дел v912-0710pcs главниот ножеви + 5 компјутери v912-30 опашка rotors за WL v912 rc хеликоптер

Достапност: Залиха
DEN 441.00
DEN 463.68


V912 Heli резервен дел v912-0710pcs главниот ножеви + 5 компјутери v912-30 опашка rotors

Параметрите на стоката

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
V912
Материјал:
Пластични
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
РК Делови и Accs:
Пропелери
Бренд Име:
ГОЛЕМА МОЌ ЅВЕЗДА
Технички параметри:
Вредност 10

Подобро ви се допаѓа

Walkera Hotenx делови Hoten XZ1 1 Пропадна слетување Заклучување Блок

РК Делови роботот автомобил ESC радијатор Ладење вентилатор со топлинска рецептор За 1 / 10 TRAXXAS trx4Фан пара

ОписКарактеристики : 2.4 GHz AFHDS 2 A систем2.4 G начини : Автоматски фреквенција на втора генерација на дигитал

htmlПревозот1).Повратни информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно в

Се враќа : 1 Ако не сте задоволни со производот кој го купи во Mato Штекер, тоа е можно да се врати за наплата

Овие трошоци се на купувачот?s одговорност Ние ќе се потрудиме да ги исполнува вашите потреби Вашето мис

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Tarot 600 Метал Жиро Планината Tarot TL6051Tarot 600 Метал Жиро Планината усвојува Алуминиум CNC machining Ние имаме многу

карактеристики : 1 Авијација алуминиум # 7075 висока прецизност ЦПУ тело, многу силни и пржени 2...

20pcs / многу M3x12mm DIN912 Титаниум Завртки Штекер Кап Завртки за РК Хоби играчки Опис Име : M3x12mm титаниум штекер

Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашањ

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03010Дел Име : Капакот На БатеријатаСодржи : 1Ве молиме обратете се до

Добредојдовте На RCAWD24mm тркала продолжување адаптер, 12mm хексадецимален diamЗа Рк Хоби Автомобил 1 / 16 Traxxas Sla

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 03007Дел Име : Моторни МонтирањеСодржи : 1Ве молиме обратете се до ваши

Материјал : Јаглерод ВлакнаЗа електрични рк авионПакетот вклучува : 1pcs опрема за СлетувањеA=105 B=250 C=115 D=20П

100% нови стокиИме : алуминиум легура волан опрема седиштеБрој : AX800285Број на пакети : 1 парПогоден за : SCX101)В

baja 1 / 5 бензински далечински управувач автомобил лебдат автомобили трамвај Општи HPI КМ Исаија Батеријат

Scroll