Новак
DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови Цвеќиња, Црвена Роза за Љубов Шема Хоби И Занаети

DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дијамант Мозаик Дијамант Везови Цвеќиња, Црвена Роза за Љубов Шема Хоби И Занаети

Достапност: Залиха
DEN 531.00
DEN 559.20

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако поставите повеќе од една цел, ние ќе брод наредби заедно со вас. Нормално ние ќе го испрати пратката во рок од 7 работни дена, и објавите на следење на број на Aliexpress во рок од 7 работни дена. Совети : драги пријатели, кога ќе го купите дијаманти цртежи во нашата продавница или во други продавачот 's продавница , ве молиме имајте го на ум следново : 1. Доволно смола дијаманти.
Превозот термини :
Пакетот ќе биде пратена од Кина, Воздухот mail/Парцела или e-Пакет.
Кога ќе добиете елементи?
По вашата исплата, ќе го подготви предмети, како е можно поскоро. Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат . Што треба да знаете за боја на платно, бидејќи со цел да се спаси трошоци, некои бизнисмени намерно се наслика боја на платно печатење во црна и бела што е лошо за вашата работа. Во меѓувреме, тој, исто така, ќе земе многу на работници да ги собереш дефицит на предмети со таква мала големина. Всушност, не треба да се грижи за временски ограничена. П : ограничен временски период се случува да се стави крај, но јас се уште не ја прими пратката, што да правам? A : Можете едноставно да оставите коментар во внатрешноста на цел и побара од нас да додадете повеќе денови. П : Нашите производи се полни везови ? A : Да, нашите производи се полни вез, сите на сликата имаат дијамант. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! П : јас се купи и да се создаде две наредби, но еден е и не треба, како можам да се откажете? A : цел ќе се откаже автоматското во 20 дена ако не го плати тоа.

Параметрите на стоката

Големина:
36x32cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европа
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
Бренд Име:
MYCELLA
Место на Потекло:
Кина
Големина на:
25x23x12cm
поставување на сонцето:
дијамант сликарство
Тема:
diy дијамант сликарство
Точка Не:
Z314

Подобро ви се допаѓа

Ова е дијамант сликарство направени од страна на rhinestones толку бојата е littler различни со фото и распоред,в

Цртан филм Слики Мозаик 5 D Diy Дијамант Везови Сликарство Вежба Смола Плоштадот Животинско Носи Дома Дек

не квалитет проблем) ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.5mmДетали : Цело

(Поголема големина, подобар резултат Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика..

50g / 100g Polymorph Insta Morph Термопластични Пријателски Пластични Пелети DIY 4mm Опис : Ова е нов материјал може да би

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

, Промена на друга боја на дијаманти Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашин

Треба да знаете каква форма на дијамант сликарство продавачот кои се продаваат На богати бои и живопис

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Цртан филм го Носи Везови Дијамант Целосна Мозаик Смола 5 D DIY Дијамант Маслото 3 D крстот бод колекции на

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Потоа можете да DIY в

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

Ви благодариме многу за избор на нашата вебстраница Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви с

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе...

Шарени Тигар Шефот на Полн Плоштад Мозаик Сликарство Вежба Смола 5 D Diy Дијамант Сликарство Везови Крсто

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји...

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе Нор

) За Дијаманти : 100% Полн Плоштад Дијаманти.Со цел да се благодарност за вашата нарачка, ние редовно ќе го

Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде

Scroll