Новак
Кристал Копчето Шие-на Копчињата Со Јамка 100pcs/многу 15MM Сребрена Боја

Кристал Копчето Шие-на Копчињата Со Јамка 100pcs/многу 15MM Сребрена Боја

Достапност: Залиха
DEN 1704.00

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" предмети ќе бидат испратени од страна на кина пост воздух пошта или e-пакет на услуги, како и обично,предмети може да се провери и да се следи онлајн. И ние ќе ја испрати од ЕМС или DHL ако купите не помалку од 120 DOLLAR вкупно. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, pls контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време. Се враќа политика : ние ќе се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Метал Тип:
Цинк Легура
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
KD94
Техника:
позлата
Бренд Име:
Кралот Змеј
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Функција:
Без Никел
Стил:
Месо тело

Подобро ви се допаѓа

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 57 работни дена по исплата потврда "Бесплатен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.99 Бесплатен Превозот!1000pc

Плаќање : Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам / Alipay,Ние може да се покаже помал износ во фактурат

Фенси Занает Декоративни Стаклени Монистра Шиење Копчиња WBKA086Употреба : Може Исто Така Да Како Што Се : П

1 Состојба : 100% Сосема нов 2 Боја : како на сликата 3 Пакет : 30pcs 4 Материјал : Бакар+Позлата+Кристал 5.Функциј

Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 д

Големина : 12mm mm околуБоја : како на сликатаКоличина : 100pcs ( секоја боја количина е случаен не просек )

1.одлична транспарентност2.силна3.употреба за облека, , троседот , кревет, мебел и сл декорација4.врвен ква

ndкристал копчето aslo име кристал копчето,diamante копчето,метал копчето,мода копчето за.Ние ќе се обидеме по

Големина : 31*24mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : КАКО на СликатаМесо тело : НЕMOQ : да може да се

100% Сосема Нов.Материјали : ДрвениБоја : КОМБИНАЦИЈАГолемина : 24*21mm ПриблКонверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.039

Големина : 19*15mmМатеријал : Цинк ЛегураПозлата : Сребро.Боја : КАКО на СликатаМесо тело : НЕMOQ : да може да се

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

Висок квалитет 2017 Нови 16 MM lvory бисер копчето сребро метал Кристал Акрилик копчето DIY облека Покана за Сва

· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.· За бесплатен пре

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

50pcs 24x28mm Мешани Октопод Насликани Дрвени украсни Копчиња За Шиење Scrapbooking Занаети MT1535МатеријалДрвениГол

Име на производ : добро бои точка и plaid насликани круг дрво копчетоМатеријал : дрвениБои : природниГолеми

100% Сосема НовПрибл за : 15.0 mmДупка : 2.0 mm Thinkness : 3.6 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : како на сли

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт провер

Кога ќе се купи, ве молиме наведете го бројот на потребни во боја или, во спротивно, ќе биде случаен испор

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 24mm Позлата : Сребро и Злато месо тело : НЕ MOQ : 50pcs КУПУВАЊЕ БАРАЊЕ : За позла

Големина : 23*17mm mm околуБоја : комбинација како сликаКоличина : 50pcs ( секоја боја количина е случаен не прос

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.5# is out

100pcs Аква Флорални Печатени Стара Шик Копчиња Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY пр

Главната ВоведМешани случајно од акциите модели.Можеби некои Модели не се исти како шоу,ве молиме да се

5 mm 15mm Различни Бонбони Бои Пластични КопчињаМодел# : AJ003Материјал : пластикаГолемина : 2 големини на расп

Scroll