Новак
Сопствени 3D retroWallcoveri. Черепот цвеќиња за дневна соба КТВ Бар Ресторан позадина позадина ѕид дома декорација на хартија

Сопствени 3D retroWallcoveri. Черепот цвеќиња за дневна соба КТВ Бар Ресторан позадина позадина ѕид дома декорација на хартија

Достапност: Залиха
DEN 1200.00


Сопствени 3 D retro Wallcoveri. Черепот цвеќиња за дневна соба КТВ Бар Ресторан позадина позадина ѕид дома декорација хартија Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина.На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Параметрите на стоката

боја:
Светлината Каки, Кремасто бела, Светло Сива
Материјал:
Свила
Функција:
Екстра Дебели,Отпорен на Вода,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Стил:
Гроздобер
Шема:
Черепот цвеќиња
Употреба:
На седи соба, спална соба, хотел, ресторан, КТВ

Подобро ви се допаѓа

Ако ви треба 7.8 метри ; Height = 2 метри.Стандардната големина : Количина 1 : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (4'7" x 2'

Според област големина е : 3 ( Слика 1 )2.Стандардната големина : Количина 1 : 1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (4'7

Водоотпорен Свила Платно2 Бразилецот пријател, ве молиме кажете ни ја вашата CPF број ; руски пријател, ве

Но која било големина ќе биде целата шема.Чекор 2 : Изберете правото количина во редот.Стандардната голе

Обично ние ќе ги прогласи пониска цена да ви помогне да плаќаат помалку или избегне да биде оданочен...

Потоа излупете го ( Слика 1 )2 Еден преклопуваат делови (Дел 1) треба да бидат покриени со друг (Дел 2) Таму е

Еден преклопуваат делови (Дел 1) треба да бидат покриени со друг (Дел 2) Водоотпорен Свила Платно2...

Таму е околу 12cm се преклопуваат дел.8 метри, Висина = 2 метри ; 3 D Водоотпорен Платно.Пример : јас треба голе

Ви благодариме !>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Производот Се Покаже2 Материјал достапни1.

Квадратен метар = Цел КоличинаАко ви требаат 8 квадратни метри, ве Молиме изберете количество 8 во ред Ни

Ако ние не доби материјал и детали ѕид големина во рок од 24 часа, ние ќе произведуваме стандардните мате

6 Квадратни метри Ние треба да се намали на ѕид платно во неколку парчиња, за да одговараат за превозот.А

Обично ние ќе ги прогласи пониска цена да ви помогне да плаќаат помалку или избегне да биде оданочен...

9 метар квадратен, ве Молиме место со цел на 8 квадратни метри Се надеваме на вашето разбирање ! 3.Обичај Ѕ

Бесплатен превозот обичај ктв бар позадина дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина 3 D писма

Обичај Ѕид ПлатноТочка Бр : WC306 Големина : Прилагодено големина (Кажете ни Ширина & Висина) Цена : $ / метар

Потоа излупете го Ние не сме одговорни за било обичај должност ( Слика 1 )2 ( Слика 3 )Инсталација чекори...

Scroll