Новак
100pcs Силна Круг Кол 18mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

100pcs Силна Круг Кол 18mm x 1.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 1352.00
DEN 1486.08

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.5 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
Големина : 18mm x 1.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.03937 инчи)
Пакет Содржина :
100pcs Силна Круг Кол 18mm x 1.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
18mm x 1.5 mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр...

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10 Ние мож

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испра

2 kgВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите дв

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

Thulium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC12 AФормула : Тм(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 314041048ЕЗ Бр...

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2...

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Ви благодариме за вашето разбирање.Здравствена заштита : МРИ скенери, медицинска опрема, магнетни здрав

Scroll