Новак
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude 120L 131L D400 D410 D420 D430 D500 D505 D600 D610 D510 D520 D530 D531 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude 120L 131L D400 D410 D420 D430 D500 D505 D600 D610 D510 D520 D530 D531 Полнач

Достапност: Залиха
DEN 660.00
DEN 1015.68


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude 120 L 131 L D400 D410 D420 D430 D500 D505 D600 D610 D510 D520 D530 D531 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19.5 V / 3.34 На
-Конектор Големина : 7.4 mm x 5.0 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Latitude 120 L 131 L D400 D410 D420 D430 D500 D505 D600 D610 D510 D520 D530 D531 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
за Dell
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Dell Адаптер
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
3.34 На
Излезниот Напон:
19.5 V
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
7.4 мм*5.0 mm
is_customized:
Yes
Излез:
19.5 V 3.34 НА 65W
гаранција:
3 Години

Подобро ви се допаѓа

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190024 AR за Acer Стремат 8735 G 8735 ZG 8920 8920 G 8930 8930 G 8934 G 8935 GАко не сте сигур

15 V 6 A лаптоп ac адаптер за полнач PA2521 U2 ACA за Toshiba Dynabook Сателитски J60 J61 J62 J63 J70 J71 K10 K11 K15 K16 K17Ако не сте сигурн

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 0 XK850 NX061 DA65 NS400 лаптоп универзален ПолначКвалитет Загарантирана ! (

Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМ

Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.Ве молим

За било какви предмети да се испрати назад до нас, ве молиме испратете со ЕМС или Пост со следење на број

15 V 4Алаптоп ac адаптер за полнач PA2440 U PA2444 U1 ACA PA2450 U1 ACA PA2484 U1 ACA за Toshiba Dynabook NXW / 76 HBW NXW / 78 JBWАко не сте сигурни

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsVivo Book S550 C S550 CA S550 CB S550 CM S551 L S551 LA S551 LB V500 C V500 CA V550 Ако не сте сигурни

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190032 за Acer Travel Mate 5330 G 5335 5335 G 5335 Z 5335 ZG 5340 5340 G 5344 5360Ако не сте сигурни

19.5 V 6.15 НА 120 W лаптоп ac адаптер за полнач за Sony ACDP120 E01 ADP120 MB AB PCGAAC19 V15 PCGAAC19 V16 PCGAAC19 V7 PCGAAC19 V8 Ако не сте сигурни

Лаптоп Адаптер 19 V 3.42 НА 65 W За Acer Стремат S3 S5 S7 P3 Iconia Tab W500 W700 W700 P Лаптоп конектор за напојувањеКвалитет За

12 V 3А 36 W ADP36 JH F лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Toshiba Возбуди Про AT10 LEA107 AT10 LEA108 AT10 LEA109 AT10 LEA10 CАко не

19 V 3.42 НА 65 W лаптоп, полнач ac адаптер АК.065 AP.013 за Acer Стремат E1531 Е1531 G Е1571 Е1571 G Е1571 P Е1571 PG Е1731 АКО не сте сигу

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп ac адаптер за полнење PA190004 AC за Acer Стремат 7750 7750 G 7750 Z 7750 ZG 7751 7752 7920 7240 7740 ZАко не сте сигур

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за AsX64 J X64 V X65 X66 X66 I X70 X70 A X70 E X70 F X70 I X70 K X70 L X70 S X70 Z X71 Ако не сте сигурни д

19 V 3.42 НА Ultrabook Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за Acer Стремат S7 S7191 S71916640 S71916647 S71916859 S73919427Квалитет Загарантирана

5 Плоштад дупка со игла 90 W AC Адаптер за Полнач Понуда За lenovo thinkpad ibm 45 N0239 P / N 45 N0240 Слободни.Ние ќе остави П

Напојување AC Адаптер за Полнач 14 V 4А56 W за Samsung LCD Монитор Sync Master 770 TFT 17" SMT170 QN 570 S TFT 180 T 18"Квалитет Загаранти

19 V 3.42 НА 65 W AC Адаптер за Полнач за Acer Стремат P3 S5 S7 S7391 S73916822 Ultrabook Адаптер за НапојувањеКвалитет Загарант

лаптоп, полнач 20 V 4.5 НА 90 W 45 N0302 40 Y7662 40 Y7663 45 N0304 ac адаптер за Леново B4301 B4302 B4303 B4305 B4306 B4307 B4308 Ако не сте сигур

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Гаранција2 Years Гаранција +60 Дена Пари Назад Или да го Замени! Повратни информации 1.За нас Ние сме професи

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Dell Inspiron 6000 600 M 300 МЕТРИ 500 M 640 M 630 M 6400 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕ

Scroll