Новак
1000pcs/многу M3*6*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

1000pcs/многу M3*6*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

Достапност: Залиха
DEN 1135.68


Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.
Големина : M3 x 6 x 4.2 mm
(3мм Внатре x 6mm Висина x 4.2 mm Надвор) Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Параметрите на стоката

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
1000pcs/многу M3*6*4.2
Бренд Име:
Junter
Тип:
knurled нут
акција:
Заклучување
Материјал:
бакарни легури
Тип:
knurled нут

Подобро ви се допаѓа

100pcs м5*12 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Големина На Хексагонални Род Copling НутДетали За Хексагонални Род Copling НутИспорака На предмети ќе биде ис

50pcs м12*24.5 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја по

Подебели широк опрема и занитвам заварување creats повисока брзина на мелење и подолг живот.Тркала каракт

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

15 Парчиња Метал Заклучување ОревМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M10 (Навој дијаметар : 10мм

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Т Пролет Орев Половина Круг Еластичност Пролет Орев Блок за 20 / 30 ГОДИНИ / 40ТИ / 45 S Алуминиумски Профил Сл

Број на модел : 100pcs / многу DIN6923 M6 Стандард : DIN6923 Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

100 PCS М1.4 / м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапиПредметите ќе бидат испр

SOAМ3.512 Прекудупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат док

Предмет : S Облик Кујна Лажица Пан Тенџере Виси Куки ЗакачалкиГолемина Одберете 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммПакет 10 10

SO4М3.58 Прекудупка standoffs ,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги ко

Вашето задоволство е многу важен за нас Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕв

Големина На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Оревиd=M2 D=3.5 mm H=5mmДетали На Шприцоване Круг Knurled Вметнете Ореви

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

Предмет : Knurled Палецот Ореви Челик M6 МетричкиТема Големина M6Теренот = 1.0 mmМатеријал = Јаглероден ЧеликЗав

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликЕдиница : mm Големина D d0 d Dk K L H(Возбудлив дебелина ) М3 3.0 5.0 4.9 7.0 0.8 9.0 0.5

100pcs gauge10 # 24 а2 70 304 од не ' рѓосувачки челик хексадецимален нут

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

Scroll