Новак
обичај фото позадина Европската религиозно сликарство позадина mural Венера Ангел ресторан, лоби mural

обичај фото позадина Европската религиозно сликарство позадина mural Венера Ангел ресторан, лоби mural

Достапност: Залиха
DEN 495.00
DEN 707.04

3 квадратен метар =3pcs . Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел.4 eters висина,Брои до грешки,ве Молиме додадете ширина и висина 5cm.

Параметрите на стоката

Димензии:
1m2
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Шема:
Yes
Број На Модел На:
ЊУ ЏЕРСИ BJQ-221
Површински Третман:
Врежана
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Подобро ви се допаѓа

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

(ширина и висина) Не постер.8 m Висина = 1.Вид прикажаниОпис На ПроизводотДанок : "Ние не сноси никаква цари

ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина Ширина и виси

Функција : Материјал : Неплетени Големина : S, M, L, XL, XXL (види подолу), или прилагодено Назад состојба : без л

76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед к

76 m 2 заокружување.6 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот врем

Текстура Крокодили фото позадина,дневна соба тв троседот ѕидот во спалната соба ресторан, бар 3d ѕид мур

76 m 2 заокружување 5 : ѕидови и позадина лепак четка Тоа е многу важно за нас да изберете правилно и соврше

5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 4 метри квадратни.Купувачот различна количина цел...

S 140cm (W) x 70 Ви благодарам многу.5 (H) (4'3 "x 2'3") ==== цел 1 парчињаМ 208cm (W) x 146cm (H) (6'8 "x 4'8") ====цел 3 парчињаL 250cm (W) x 200cm (H

99 / метар квадратенБесплатен превозот обичај модерна 3 D фреско ѕвезденото небо на дневната соба во ЖИВО

Ширина x висина = квадратни метри = Цел Количество Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m2 ѕи

Се чисти навивач : штом секоја лента на позадината е пипнат и да се издвои, користете чиста, влажна сунѓе

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

· Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 45stars Ширина и висина.Купувачот мора да ги про

ве молиме да ни каже.Драги мои пријатели.Имаме 12 фиксна големина цел Сакате мојата соба стане убава? Ве м

5 kg / метар квадратенСостојба : 100% Сосема нов и Висок квалитетLengthx Width = квадратни метри = Цел КоличинаГо пр

Тоа точки : 1 ѕидот mural сте го добиле, не една целина лист! Тоа е повеќе делови на уметнички дела, можете да

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијат

За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема даоставете информации

Оваа формула може да се користи за општа calulating но, за какви и да било посебни отпечатоци,или големи печат

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда 3, Контактирајте со нас преку em

Ние ќе се обидеме нашите bset да се избегне било кој квалитет на проблемот Обично ние испрати пакет преку

Купувачот мора да ги прочитате : mural позадина цена : $ / метар квадратен.на OK Ширина x висина = квадратни ме

5165368188354197 Голем Попуст ,ТоплоПродажба метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина Ве молиме љубезно ве мо

02539 м)Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 метар квадратен, Бидејќи тоа е многу мали д

Scroll