Новак
Моден Природна бела мајка школка приближно овална pendant одлуки одговара ѓердан голем накит B1127

Моден Природна бела мајка школка приближно овална pendant одлуки одговара ѓердан голем накит B1127

Достапност: Залиха
DEN 302.00
DEN 431.52

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природна бела мајка школка приближно овална pendant мода diy одговара ѓердан голем накит B1127
.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
B1127
Обликотшема:
овална
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

политика на враќање : Ако објектот не е компатибилен или оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена...

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашит

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : емајл diy хри

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

Нормално, тоа ќе потрае 1025 работни дена од кина пост воздух, и трае 310 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPSот, ИТН.00

Сребрен Накит Магнет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Dif

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Добредојдовте На Нашата Продавница925 Фунта Сребрен Накит Сосема Нов Како СликиОпис : Pendant ( не вклучувај

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Druzy Мода бесплатен превозот голема количина мешани бои љубов срцето шарм Природни кристал pendant За накит

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Scroll