Новак
10мм Темно сива камен фацетирани круг кул мода diy накит одлуки лабава монистра 15B1091

10мм Темно сива камен фацетирани круг кул мода diy накит одлуки лабава монистра 15B1091

Достапност: Залиха
DEN 178.00
DEN 273.12

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! 10мм Темно сива jade џаспер фацетирани круг кул мода diy накит одлуки лабава монистра 15"B1091
.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
about 50g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
B1091
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
Фацетирани Круг
Објектот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
15

Подобро ви се допаѓа

Ние прифаќаме Зачувам , кредитна картичка ,ТТ и така натамуНие ќе брод од цел во 13 дена по расчисти испла

Опис : Промет на големо со 10 Pcs, 12mm Црвени Корални Круг Монистра Топката Лабава Монистра, Мин Нарачката е $

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

ОпишетеМатеријал : СтаклоБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 100pcsСтрана : 14 ММконверзија : 1 инч = 25.4

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

Бесплатен превозот,снабдување DIY мода накит Додаток,Нараквица Монистра,Природата камен форма Turquiose,Меш

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод.00 / многу5 парчињ

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Тибетската Стил Легура Голема Дупка Европската Монистра, Мешана Форма, Антички СребренГолемина : за 7.5~17

Scroll