Новак
CGBL/CGBR 1212H16/1616H16/1616H22 CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг MachineCGBR1616H22 CGBR1616H43

CGBL/CGBR 1212H16/1616H16/1616H22 CNC Надворешни Grooving Вртење Slotting Алатка Држачот За Струг MachineCGBR1616H22 CGBR1616H43

Достапност: Залиха
DEN 339.84

( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Превозот дена преку Кина Пост Воздух Mail : (на пример) Европа : 7-20 дена САД, Канада, Австралија, Нов Зеланд, Англија : 7-20 дена Турција, Русија, Украина : 10-30 дена Бразил, Боливија, Argentia, Мексико : 20-60 дена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Испорака :
1) Кина Пост е нашата главна превозот метод. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка. Ако сакате да се промени на адресата, pls ни e-mail со 24 часа откако ќе се направи исплата. Потоа добие адреса за враќање.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.ви благодариме!!!
. Ако треба да испрати страна на курирската служба DHL, ве молиме да стигнат до мене за трошоци. Производот мувла одлуки. Ние, исто така може да ОЕМ. Решение за да ви помогне да дизајн сечење.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Параметрите на стоката

Дупка Со Дијаметар Од:
CGBR1212H16, CGBL1212H16, CGBR1616H16, CGBL1616H16, CGBR16216H12
Број На Модел На:
CGBR/CGBL
Примена:
Вртење Алатка

Подобро ви се допаѓа

комбинираат превозот ќе го понуди пристигне ( Afica ,јужна ameria итн.5 Ние ќе брод објектот default за да ја купув

1pc CNC ER32 6.35 mm ER collet чак за CNC мелничката алатка Гравирање машина вретено мотор ER326.35Стегање сила, висока то

Ние, исто така може да ОЕМ.( Превозот времето е 5 ~ 10 дена。Ве молиме контактирајте ме за повеќе детали) Пр

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.(Ак

NT30 FMB27 Метрички Големина Combi Школка Мелница Носителот1.Прецизност : 0.01~0.005 mm2.Максимална брзина : 8000rpm3.,Мес

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 24 PCS ER40 ПРОЛЕТ COLLETSОПСЕГ ВКЛУЧУВА : 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26 MMТОЧНОСТА ОДДЕЛ

Попуст: Нашата продавница ќе добиете 10 проценти исклучите попуст на секоја ставка купен за 100 предмети.

2) Ако треба да се вратите, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите претставник, ги сподели

Добредојдовте на нашата продавница ,Сите производи прикажани во мојата продавница се на располагање, м

Потоа добие адреса за враќање Ако сакате да се промени на адресата, pls ни email со 24 часа откако ќе се направ

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.3) А

Само ме остави порака во вашата нарачка, ако треба други големини.

Ве молиме негува нашиот напор.01 mm (тест на толеранција на 4d растојаниешто можете да видите на сликата по

Повратни информации : ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информаци

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ве молиме проверете со вашиот зе

Повратни информации : ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информаци

Висока прецизност 6pcs ER32 Collet CNC Мелничката струг алатка ER32 collets,ER324mm,6mm,8mm,10мм,12mm,16mm colletsОписВисока прецизно

Нова прецизност паралели сет на 10 пара 6" Долго , 1 / 8" Широк и 1 / 2 15 / 8 ДебелиОпис : Направен од висок квалит

CAT40 ER11 2.5" collet чак алатка носителот CNC мелничкатаИнформации За Производот1 Тип : CAT40 ER11 2.5"2 Направени од има

ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра ценаПлаќање : 1) да ја прифатиме A

4) Гаранција ги покрива замена или поправка Решение за да ви помогне да дизајн сечење Потоа добие адреса

ER11 Практични 10мм кол месо тело 100mm должина Collet Чак Држачот за CNC Мелничката Струг за ER11 Collet со ER11 A НутМоде

Совет : За чак спецификации се потребни за да се поврзеш пораката, нема порака продавачот случаен испора

Начин на плаќање : прифаќаат Само Зачувам во спротивно , тоа ќе биде стандардно.Превозот,манипулативнит

CAT40 ER16 4" collet чак алатка носителот CNC мелничкатаИнформации За Производот1 Тип : CAT40 ER16 4"2 Направени од имајќ

Scroll