Новак
Ѕидот Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица За Складирање Ma3 Levert Dropship

Ѕидот Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица За Складирање Ma3 Levert Dropship

Достапност: Залиха
DEN 133.00
DEN 195.36


Ѕидот Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица За Складирање
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Материјал : Метал
Големина на : 9*9*12.5 cm / 3.54*3.54*4.92 инч
Боја : како на сликата шоу
Пакетот Вклучува :
1pc Ѕид Фен Рек Простор Алуминиум Бања Ѕиден Држач Полица за Складирање (Без трговијата на мало пакување)
Повеќе Попуст На СТАН

Параметрите на стоката

Бренд Име:
DIVV
Решетки Количина:
се однесуваат на детали
Материјал:
Метал
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Ѕиден Држач Полица За Складирање
Обликот:
Круг
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
Ѕиден Држач Полица За Складирање
Капацитет:
се однесуваат на детали
Техника:
се однесуваат на детали
Употреба:
ѕидот фен за коса
Спецификација:
9*9*12.5cm

Подобро ви се допаѓа

Бесплатен превозот ретро kraft хартија за пакување кутија / пакување кутија / накит кутија / козметика ку

Дрвени Козметички Канцелариски Кутија Симпатична Мачка Пенкало Кутија Десктоп Складирање Собранието D

Добредојдовте На Нашата Продавница! Опис на производот Направени на квалитетот црна faux кожа и меки беж

П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneyb

Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по прими плаќањето, ве Молиме не заборавајте да ни даде и ПЕ

Димензии : Дијаметар од 4 cm, со висок 2,2 смБелешки : ако цел 3 многу = 48pcs, ние ќе ја испрати од екранот кутија

Креативни купола колекција кутија Cablebox Моќ wire кабел кутија Овална телескопски моќ складирање кутија 430*

Мини Складирање Кабинетот на високиот квалитет на убавина, дизајн складирање кутија 12.8*15.8*15cm бесплатен

На доделување на датум е 57 работни дена.Ви благодариме за вашиот поддржува.Плаќање : 1) Сите плаќање е заш

Памук конец кошницаЧисти и топло со мекост и тврдост на почетниот функција е многу широкМатеријал : пам

[xlmodel][фото][0000]1.Ali Express поддршка Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување пр

Т / T и Western Union.Ве молиме да ни даде пет ѕвездички како охрабрување Ако немате Спедитор во Кина.Ние ќе ги п

1.Материјал : Пластика2.Боја : како се покаже3.Големина : 6.3*2.6*5cm

Креативни складирање мултифункционален микро пејзаж накит кутија за складирање кутија 9*6.5 см бесплате

Цврсто Дрво Канцеларија Биро Организатор МултиКористете Криејтив Канцелариски Материјали Канцеларис

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Scroll