Новак
50pcs Силна Круг Кол 20mm x6mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

50pcs Силна Круг Кол 20mm x6mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 2553.00
DEN 2805.12


Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.03937 инчи)
Пакет Содржина :
50pcs Силна Круг Кол 20mm x 6 мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Големина : 20mm x 6 mm(1mm = 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
20mm x 6mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле 3) Ако не можете да се исходот

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

2 kgВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите дв

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 18mm x 6 мм N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижид

Thulium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC12 AФормула : Тм(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 314041048ЕЗ Бр : 2543265Молек

3 Килограми >11 Не го погоди.4 KOe 20 KOe 3638 MGOe N40 SH 12.4 KOe 14 KOe 4850 MGOe N33 H 11 димензии, оценки, обложувањата, magnetizing нас

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

круг со дијаметар 60mm дебелина 10мм n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIYИзвестување:

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испра

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или email за нас.1 mm Матер

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

Магнетот беше одбиен вертикално.1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50

Scroll