Новак
Врвен квалитет на Природен abalone птица бела мајка 44x47mm цвет школка pendant сребрена боја purfle накит B1151

Врвен квалитет на Природен abalone птица бела мајка 44x47mm цвет школка pendant сребрена боја purfle накит B1151

Достапност: Залиха
DEN 342.00
DEN 489.12

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.5 инчи во мерењето.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Природни abalone птица бела мајка цвет школка 44x47mm pendant sliver позлатен purfle врвен квалитет накит B1151
УСД $ 2.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
B1151
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
птица
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

5cm9cm долгоБоја : FuschiaКоличина : микс форма 10pcsДруги Жешки Druzy Приврзоци&КонекториЖDP07 Пурпурна Аметист Druzy

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ј

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.ако сакате drilled они

Производи ќе бидат испорачани во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ако не сте ги прими

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина

Сребрен Накит Магнет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Dif

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно

Ако имате било какви прашања во врска со мојата предмети, ве молиме Email на нас, Ние ќе ви одговори што е мо

Се враќаНие да се потрудиме да им служи на нашите клиенти Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дек

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

Опис : Стил : Природен Камен Був Pendant слободни сребрени синџири Ѓердан Occation : Christams подарок за Денот на Вљу

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.Ваше

5 инчи во мерењето.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во деталн

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативн

плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да би

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

Нормално, тоа ќе потрае 1025 работни дена од кина пост воздух, и трае 310 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPSот, ИТН.00

Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.Доколку ви се допаѓа нашат

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Descriptio n : Камења Информации : Овална paua abalone школка, овална labradorite, круг оникс, добар квалитет, со висок сја

Scroll