Новак
Ретки земјата висока чистота Praseodymium Ацетат Хидрат Пр(C2H3O2)3.3H2O

Ретки земјата висока чистота Praseodymium Ацетат Хидрат Пр(C2H3O2)3.3H2O

Достапност: Залиха
DEN 6960.00


Praseodymium Ацетат Хидрат
Информации За Производот Код :
AC-3А
Формула :
Пр(C2 H3 O2)3.3 H2 O
CAS Бр. :
6192-12-7
ЕЗ Бр. :
228-242-4
Молекуларна Тежина :
318.04
Чистота :
99.5%, 99.9%
Изглед :
Зелена кристална
Стандард Пакување :
1kg / 25kg / 50kg нето. по кеси.
Типична Примена
Се користи како лабораторија reagent, оптички очила, структурни керамика, catalysts, електрични компоненти и фото-оптички материјали
Ние, исто така, имаат и други производи како што се : Cerium Ацетат, Lanthanum Ацетат, Neodymium Ацетат, Samarium Ацетат, Europium Ацетат, Gadolinium Ацетат, Yttrium Ацетат, Terbium Ацетат, Dysprosium Ацетат, Holmium Ацетат, Erbium Ацетат, Thulium Ацетат, Praseodymium Ацетат, Lutetium Ацетат , Ytterbium Ацетат, Scandium Ацетат и така натаму . Ако ви требаат, може да се договори со нас.
Контакт : Ешли
Она што е Стан : +86 18588222197 We Chat : 18588222197 Skype : rs_ouy

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Thulium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC12 AФормула : Тм(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 314041048ЕЗ Бр : 2543265Молек

1pcs 2g Osmium монистра Os>=99.95%Osmium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти osmium метал се сто

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле 3) Ако не можете да се исходот

Yttrium(III) Ацетат TetrahydrateИнформации За Производот Код : AC15 AФормула : Y(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 23363146Молекуларна Тежина

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испра

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

Карактеристики : Електрични кревање магнетМоќен и компактенМазна и рамна површинаНиска потрошувачка и

1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50 БР : 1400014500 ГАУСHcj ≥11 KOeHcb≥10 Ние мож

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

03937 инчи)Пакет Содржина : 1pcs Силна Круг Кол 60mm x 30 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 д

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

Големина : L40mm (Должина ) X 10мм (Ширина) X 54 mm(Дебелина) , Толеранција од+ / 0.0 KG Horizional се Повлечесила : 2 Вертика

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Europium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC6 AФормула : Еу(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 62667645ЕЗ Бр : 2146709Молеку

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на При

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадНие одржување на високи стандарди на квал

2 парчиња / Многу D32 Силни Магнетни Кука за Бесење и SalvagingДетали : Димензии : База Дијаметар : 32милиметри То

Scroll