Новак
Бајка црвено печурки фото студио за фотографија позадина позадина backdrops за фотографија Д-9670

Бајка црвено печурки фото студио за фотографија позадина позадина backdrops за фотографија Д-9670

Достапност: Залиха
DEN 499.00
DEN 768.00

Поради не-рефлективен, тоа е погоден за внатрешна употреба. С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?
A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен;Може да се користи само за внатрешна фотографија;Повеќе за еднократна употреба. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Ќе има некои набори кога ќе ја отворите парцела, Тоа треба csutomer да железо на грб да се отстрани навремено(не целата).
Addit ional услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.
Памук Полиестер ( Повисока Цена ,ве молиме контактирајте со продавачот ако сакате )
Споредете на уметноста ткаенина позадина, памук, полиестер се перат, трајни лесна,reuseable ,количка,не рефлексивни,јасно и навремено бесплатно!
Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Пад на превозот 6.Максимална лесна ширина на 300cm
(другите продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;)
Полиестер Материјал : Подебели ,Максимална лесна ширина на 300cm,Може да се перат и пеглаат;Било виткање, лесен за носење,Економска цена, Подобар квалитет!Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија;Може да се користи и складира за долго време.Валани испраќање позадина 3. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2.Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат.
2 видови материјали
Уметноста Ткаенина (Стандардно )
(парична казна плетење,мека,0,3 mm дебелина ,мала тежина ,не-отсјај)
Уметноста Ткаенина е најмногу saleable материјал, овој материјал е светлина, малку водоотпорен, мало diaphanous.

Параметрите на стоката

Големина (мм):
6x4ft, 7x5ft, 10x5ft, 10x8ft не е лесна
Број На Модел На:
Д-9670
Стил:
Деца
Пакет:
Yes
Бренд Име:
HUAYI
Материјал:
тенка винил
Тип:
компјутер за печатење

Подобро ви се допаѓа

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Може да се прилагоди на секоја големина 4 Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум мож

Ако вашата позадина се случува да браздата или навремено, лежат или висат стан на 2448 часа.ве молиме конт

Референтна слика : позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијатаМатеријал Тежина : 120

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Вашата цел вкупниот не вклучуваат било царинските надоместоци или давачки.Вид Забелешка : За форма и ст

Ние може да го прилагодите големина за вас, а ние имаме Винил крпа и Оксфорд ткаенина овие два квалитети,

Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина

Фотографски позадина, кој е направен од висок квалитет на платно, трајни, анти навремено,отпорност на тр

П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе?А : ве Молиме кажете ни големина

инаку печати ќе бидат заматени П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги п

С&П П : Што е разлика помеѓу тенки винил(уметност ткаенина) и полиестер?A : Тенок винил материјал : Не е вод

Слични Производи : Спецификации : Материјал : Политкаенина(винил крпа 100% полиестер)Материјал Тежина : 110 G

Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина прои

Сите видови на backgound се лесна рок од 3 Метри!!(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите с

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како мо

Ви благодарам многу! тоа е лесен и пренослив, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стој

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина Ве мол

Големина на : Големина на : (1)најпопуларните големини, треба да се користат за : 3ft x 5ft(100cmx150cm)4ft x 4ft (125cm X125cm)4

(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача customголемина...

Додавање на врвот / дното џеб или дупка 2.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви Ако ви треба custom background в

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се гл

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 2448 часа и испраќаат.Позадина може да биде персонализиран

Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент Нашата позадина е

Ако се е точно, можете да цел овој производ директно Тоа е префериран избор за фотографи Во исто време,б

Се врати превозот надомест е да се плати од страна на купувачите Повратни информации : Нашите цели се на

Scroll