Новак
Ново purfle кристал природни abalone школка срцето pendant специјален дизајн одлуки со висок квалитет накит B1140

Ново purfle кристал природни abalone школка срцето pendant специјален дизајн одлуки со висок квалитет накит B1140

Достапност: Залиха
DEN 198.00
DEN 233.28

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.99 ДОЛАРИ $ 6.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
Моден purfle кристал природни abalone школка срцето pendant посебен дизајн на накит одлуки B1140
УСД $ 2.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Школка
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
B1140
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Срцето
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен

Подобро ви се допаѓа

5955Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Де

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ва

Опис : Процес : рачно изработени Стил : Multicolor Чакра Природен Камен Pendant Ѓердан Occation : Christams подарок за Дено

ние ќе бидеме секогаш подготвени.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост п

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

плаќање : Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса

Име : 925 сребрен инкрустирани природни Мадагаскар гранат ѓердан pendant боја : боја Мода богатство добар ква

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме.Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни п

Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде winwin иднина.5 инч

бесплатен превозот 30мм силни магнетни круг стакло locket за лебдечки шарм љубов забелешка keepsake божиќ пода

Опис : Мешани бои камен крофна привезоци во различни големини;Камења вообичаено вклучува : роза кварц, к

материјал : стаклобоја : јасноКоличина : 50setsголемина : 25x18mmDIY треба лепакМоже да се стави нешто ви се допа

Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв

Камен Големина : 22 mm*14mm*5mmБоја : Опал бојаМатеријал : Опал каменMOQ : 50 PCS1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10ммУживајте

Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да

торба 17.10 / торба 16.19 / торба 23.40 / торба 16.43 / торба 23.40 / торба 18.50 / торбаDiscription : Предмет тип : емајл diy хри

Најлон Tassel Голема Pendant Украси, Мешана БојаГолемина : за 11mm широк, 70~74mm долго, дупка : 4mm.(бродови од сад не м

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките на 3 дневна вашиот приемот на предмети за

Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPSот (за 7days).5 инчи во мерењето.За нас Нашата корп

Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.Тоа обичн

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4 Повратни информации&Контактирајте со Нас

Scroll