Новак
Сребро Кристал Црна Правоаголник Бизнис Класична Кошула Одговараат Cufflinks Ретки Исклучителна Свадба Младоженецот Ракав Фустан Ткаенината Линкови 170026

Сребро Кристал Црна Правоаголник Бизнис Класична Кошула Одговараат Cufflinks Ретки Исклучителна Свадба Младоженецот Ракав Фустан

Достапност: Залиха
DEN 328.32

Методи за плаќање (Купувачот надвор од Австралија) : PAYPAL САМО.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.4 MM Наша страна # : 170026 Мерења :
20 MM X 10 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Содржи : BRAND NEW 1 X 170026 (Пар)
Дојде Со Чиста Крпа.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Материјал:
Силикони
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
170026
Бренд Име:
TigerKevin
Обликотшема:
Други

Подобро ви се допаѓа

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат

Стакло големина е 2cmза мажитебронза или сребро за да изберетерачно изработени објект1pair / многу

Предмет : 2015 Година Нови Метални Вратоврска Клип Затворач Бар, Месинг Свадба Метал Вратоврска Клипови Ќ

4 MM Наша страна # : 15617 0 Мерења : 14 ММ Х 21 MM Материјал : Месинг, Нерѓосувачки Челик, Родиум Позлатен Оглас Сод

Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина Ви благодарам многу за вашата поддрш

освен големопродажните цени услови.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето и

Клиентот дизајн може да се направи ,pls send attachment.б : Кина Пост Воздух Mail на друга земја околу 3045days.tks за свој

6 gПакување : Еден пар спакувани во една кутија.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.Сите големи

) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.00 / многу200 парчиња / многу14mm Круг

Материјал : Обложено со Бело Злато + Висок квалитет метал + ГлеѓГолемина : 18 MM × 18 MM

Стакло големина е 2cmза мажитебронза или сребро за да изберетерачно изработени објект1pair / многу

Име : Me Molissa Луксузни кошула сребро Стетоскоп Cufflinks бренд Битник Cufflinks За Мажи Подарок за Тато Подарок за

Предмет : 2015 Година Нови Метални Вратоврска Клип Затворач Бар, Месинг Свадба Метал Вратоврска Клипови Ќ

Scroll