Новак
НЕ Smart Точка Торба НЕМА Авто Спие Разбуди ја Видите Случај Меки Силиконски прекривачот За HTC Желба 830 A56 628 728 D728w 828w Школка

НЕ Smart Точка Торба НЕМА Авто Спие Разбуди ја Видите Случај Меки Силиконски прекривачот За HTC Желба 830 A56 628 728 D728w 828w

Достапност: Залиха
DEN 230.00
DEN 328.32


ВНИМАНИЕ,ВЕ МОЛАМ ! Почитувани клиенти ! 1. Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика. Ви благодариме! 2. Ние ќе брод надвор наредби побрзо откако плаќање потврдена .Сите нарачки ќе се обработуваат од страна На Трети дел Услуга . Просечната shiping време е за 30-75 дена да Повеќето земји освен некои огромни и далечински земји , 60-75 дена да Русија , 60-100 дена да Бразил ,итн. Пред заштита на времето истекува без испорака , Дали pls контактирајте со нас да се прошири прво и побара провери тоа . 3. Следење на информации. се достапни по должината на пратката Само ако брод од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Дополнителен товар ,брод од страна на други методи ,следење информации. може Само да се следи во Кина , Untracked откако ја помина надвор од Кина 4. Ако имате било какви посебни барања,не нека се konw со Забелешка за тоа . Pls проверете ја вашата адреса внимателно кога ставање ред. 5. Отворен спор& Остави лош повратни информации пред комуникација се сериозни за нас . И Нема ништо корисно да го реши секој проблем . Не ги споделите со нас, ако ништо друго што може да го направи додека не сте задоволни .Ние ќе ви одговори на сите пораки/пораки побрзо во 36 H (Исклучи Празници). Уживајте Во Вашата Шопинг !
Smart Точка Торба Авто Спие Разбуди ја Видите Случај Меки Силиконски прекривачот За HTC Желба 830 A56 628 728 D728w 828w Школка За HTC Серија Изборни Модели Драг пријател,ве молиме Одберете го точниот Модел за вашиот Кул телефон (Изберете од моделот мени ,Назад Дупка позицијата е diffierent ),ви Благодариме !
pls се имајте на ум, овие случаи немаат smart видите функција и не може да биде Автоматски се Разбудам на Спиење

Параметрите на стоката

Материјал:
HTC Желба 830 A56, HTC Желба 628, HTC Желба 728w, HTC Желба 828w
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC Desire
Големина:
For HTC Series Dot View Cases Optional Compatible Types
дизајн:
Обична,Бизнис
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
UXpress
Тип:
Флип Случај
Компатибилни Модели Галакси:
HTC Серија без Точка Приказ на Случаи
Изборни Модели:
За HTC Желба 830 A56;За HTC Желба 628;За Желба 728w
Изборен Модел:
За HTC Желба 828w
Факултативна Боја:
Се прикажува во Боја Мени
Повеќе Стилови & Модели:
Во Продавница
Услуга На Клиентите:
Злато 5 Ѕвезди
Трговија На Големо , Пад На Превозот:
Поддршка (Најдобра Цена Како Wholeseller)
Потсетник:
Ние се онлајн да биде контактиран Inspite на Пре/Во/По Продажба

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Производ детали100% одговара за вашиот телеф

Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно Се чувствуваат слободни да не контак

Покрие Случај За Samsung Галакси Забелешка 3 N9000 N9005 N9006 (5.7 инчи)Ве молиме додадете нашата продавница за ваша

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

за ZTE Nubia Z17 S случај Флип врежана вистинска кожа мека TPU задниот поклопец за Nubia Z17 S coqueПродажба Карактерис

Батеријата Случај Домување Holster Школка Кожа Случај прекривачот Ракав Случај Торба За Samsung Галакси S3 I9300 S

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема с

Тие рекоа дека производите се најдобри тие се исполнат. Ако не се примени на објект во рок од 60 дена од пл

Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!Корисникот заЛетаат NimbFS509МатеријалВисок Кв

Случај Одговара : За Acer Течни Z6​Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Добредојдовте на големо .За Лено

Scroll