Новак
DB15 женски D-SUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB Одбор Завртка терминален Адаптер за полнач DR15 со домување

DB15 женски D-SUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB Одбор Завртка терминален Адаптер за полнач DR15 со домување

Достапност: Залиха
DEN 650.88


******************************************************
Повеќе детали :
DB15 женски D-SUB 15 Pin Порта Сигнали Збег PCB Одбор
Терминал завртки Адаптер за полнач DR15 со домување
************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : не се вклучуваат Din Железнички

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
0.2 m
Број На Модел На:
DB15 Збег
Бренд Име:
DEBROGLIE
Тип:
Кабел Адаптер

Подобро ви се допаѓа

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелИспорака :

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Опис име на Производ : FP Кабел за Дел Број # : 00 UR832 SCI0 K04492 DA30000 FC20 Состојба : Акции Гаранција : 60дена Пакетот

МИНИ 1080 P VGA да HDMI Адаптер VGA2 HDMI Конвертор Конектор со Аудио за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп на HDTV Проекто

Ако ви треба итно, ве молиме контактирајте ме за Препорачана пратка, како што курирската служба DHL, Fed Ex, EM

НОВИ микро usb машки 90 степени лева аглеста да usb машки лева аглеста srping стигнале кабел 1mго поддржуваат си

Нови ОРИГИНАЛНИ BN3901154 LLED ТВ LAN АдаптерRJ45 МРЕЖАТА Ethernet WIFI DONGLE ПРОДОЛЖУВАЊЕ КабелПОДДРЖАНИ МОДЕЛИUN40 C7000 WF,

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

2) Далечински земји е околу 28 недели Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или

Стандарди : потврдува да USBV1.0,1.1 и 2.0 и ОВЖС RS232.USB сигнали : VCC, ПОДАТОЦИТЕ+ПОДАТОЦИ,GND и FG.Работни сигнали : DC

Micro SD ТФ за SD Картичка Полнење Мини Адаптер за Екстра Складирање Macbook Air / Pro / Ретината Поддршка на Микро

Нови 8211722Аудио Моќ Одбор Flex КабелЗа Macbook Air 13.3" A1466 20132015 години Тестирање : Целосно Тестирани добри работн

Спецификации И Карактеристики : * Поддржува Windows и мултимедијална Тастатура* Поддржува 3 D3 K на тркалото н

Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

Ако по 70 дена (Бразил / Чиле / Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПревозот1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост В

10pcs Напред Насока 30 Pin FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Теренот 0.5 mm должина 250mm бесплатен превозотСпецификац

HDMI VGA Со Аудио Кабел HDMI VGA Машки Адаптер за HDMI 1080p Женски VGA Конвертор за PC / TV / PS3, Xbox 360 П Опис : Функција : 1

Scroll