Новак
Висок квалитет на Проектор сијалица КС.5JJ2F.001 за BENQ MP625 / MP720P / MP725P со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Висок квалитет на Проектор сијалица КС.5JJ2F.001 за BENQ MP625 / MP720P / MP725P со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Достапност: Залиха
DEN 4058.00
DEN 4272.00

2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето.
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачки и даноци. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.
Опис
Висок квалитет на Проектор сијалица КС. Ние ќе размена за објекти кога ќе добиеме лоши светилки од вас , за каква било причина.Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се ,ние ќе r e ply рок 24hours
Повратни информации
Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и високо Детални Продавачот Рејтингот (5 ѕвезди), и тогаш нашата сметка ќе ја напушти истата да ви
автоматски.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации. 4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.001
Проектор : За BENQ MP625 / MP720 P / MP725 P
Wattage
200 / 220 W
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
КС.5JJ2F.001
Функција:
Висок Квалитет на проектор сијалица
Светилка Модул:
КС.5JJ2F.001
Светилка Живот:
>2000h
Гаранција:
150days
Wattage:
200 / 220 Watts
Проектор / Проектори:
За BenQ MP625 / MP720P / MP725P
Напон:
85-265v
сертификација:
CCC
Примена:
Бизнис, Едукација, Дома
проектор светилка:
PowerLite

Подобро ви се допаѓа

Ние сме големо сите проектор делови, ако не може да се најдат на производи што сакате, ве молиме оставете

висок квалитет на Проектор СВЕТИЛКА Одговара за ACER H5360 проектори бесплатен превозотНие сме големо сите

Бидејќи проекторот е напојување со користење на пропорционален пулс ширина модулација метод на електр

Ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 1530 дена во вашата земја Ку

светилка модел : RLC080 RLC091 RLC090 RLC084 моќ : PVIP 180 / 0.8 E20.8 (180 W) животен век : прибл 2000 часот гаранција : 180 ден од доб

Експрес КурирРаботни ДенаЗабелешкаHK Пост Воздух Mail1545 денаТоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберет

Испорака : а.PS : Купувачот форма Русија ,кога ќе го поставите цел ,ве молиме да се напомене мора да биде це

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат2.DHL ќе биде зеде за 47 дена

Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски провизии давачк

Однапред ви благодариме.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да

инаку ние не прифаќаме тоа3.ви благодариме Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : RLC054Компатибилен со : PJL7211 / VS12890Wattage : 210 / 140 WПросече

100% НОВИ Оригинални ЕТLAE300 C Проектор Светилка / Сијалица За Panasonic PTEZ580 / EZ580 L Проектор СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) :

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање Оригиналниот Голи Светилка3

1 Aftersale Боја тркала и 100% Гаранција за Квалитет.2 Употреба : Јачина на откривање точка е под сина боја;Don' t

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220v Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3

Scroll