Новак
5 бои BCI-350 BCI-351 Мастило касети за Canon PIXUS ip7230/8730 MG5430/7530/7130 MX923/723 IX6830 MG5530 со ЛАК чипови

5 бои BCI-350 BCI-351 Мастило касети за Canon PIXUS ip7230/8730 MG5430/7530/7130 MX923/723 IX6830 MG5530 со ЛАК чипови

Достапност: Залиха
DEN 451.00
DEN 479.52

Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Добро за заштита на животната средина. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Политики :
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Долниот MOQ ( без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе добиете најдобра услуга тука!)
4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
За Canon BCI-350 BCI-351 Refillable мастило касети Со ЛАК МАСТИЛО НИВО чипови
Производи :
1x BCI-350 25 ML Photo Black мастило касети со ЛАК чипови
1 X BCI-351 15 ML Синозелена мастило касети со ЛАК чипови
1 X BCI-351 15 ML Магента мастило касети со ЛАК чипови
1 X BCI-351 15 ML Жолта мастило касети со ЛАК чипови
1 X BCI-351 15 ML Црно мастило касети со ЛАК чипови
Состојба : 100% Нов и висок квалитет
Compatiblity : За Canon PIXUS MG5430 MG5530 MG5630 MG6730 MG7530 MX923 MX723 IP7230 IP8730 i X6830
Кертриџ Модел : BCI-350 PGBK BCI-351 BK BCI-351 C BCI-351 M BCI-351 Y
Капацитет : поголем balck е 25 ML, други 4 бои се 15 ML/боја. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. Гаранција :
1. На касети се refillable, што може да се рефил мастило во catridges repeatly по мастило го снема, и тогаш тоа може да работат повторно.

Параметрите на стоката

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
colorsun
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
BCI-350 BCI-351
Тип:
refillable мастило касети
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Состојба:
Врвен квалитет и со ЛАК чипови
кертриџ модел:
BCI-350PGBK BCI-351BK BCI-351C BCI-351M BCI-351Y
Погоден модел на печатач:
за Canon PIXUS ip7230/8730 MG5430/7530/7130 MX923/723 IX6830 MG5530
Пакување:
нормално пакување
Капацитет:
голем црна еден 25ml, остатокот 4 помали еден 15ml по боја
Бои:
5colors C M Y K*2
Обоени:
Yes

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет662 XL / CZ105 AЦрна215 ml662 XL / CZ106 AТриБоја017 mlСе користи

Einkshop компатибилен 652 xl 652xl Мастило Кертриџ За Deskjet ink advantage 1115 1118 2135 2136 2138 3635 3636 3835 4535 4536 4538 4675 Принтер ink 652Па

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 122 XLЦрна125mlHP 122 XLCMY115mlЗа 122 XL модел на печатачЗа Deskjet Старата Машин

LC129 XL Црна Боја Компатибилен Целосна Мастило Кертриџ За Брат MFCJ6520 DW J6720 DW J6920 DW ПечатачПакет Содржина : 1 BUC

CLI226 Gray Користите Само Со за Canon PIXMA MG6120, PIXMA MG8120 PIXMA MG8120 B принтер inkPrinter model : PIXMA MG5120, PIXMA MG5220, PIXMA MG5320,PIXMA MG6120, PIX

За Испорака : 1 Политики : 1 Долниот MOQ( Без разлика што се дистрибутери, увозници или крајниот корисник, ќе

започнетекрајотCompatibel ЗаБојаКоличинаКапацитет364 XLЦрна125ml364 XLСинозелена115ml364 XLМагента115ml364 XLЖолта115ml364 XL

Tatrix 3 Sets За HP 940 940 XL Мастило Кертриџ За HP Officejet Pro 8000 има око 8500 8500 A12 КОМПЈУТЕРИ За HP 940 XL Компатибилни, Масти

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет350 XL / CB336 EEЦрна115 ml351 XL / CB338 EEТриБоја117 mlСе користи

Тип : Компатибилни, Мастило Кертриџ Модел : За Брат LC17 LC77 LC79 LC450 LC1280 LC12 LC40 LC71 LC73 LC75 LC400 LC1220 LC1240Чипови : Со Чип

Области на примена : РусијаЗа печатач модел : За Epson® Изразување XP Home103 / XP203 / XP207 / XP313 / XP413 принтерикертриџ

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP932 XLЦрна240mlHP 933 XLСинозелена118mlHP 933 XL Магента 1 18mlHP 933 XL Жолта 1 18mlКом

Области на примена : / ЕвропаЗа печатач модел : За Epson® работна Сила WF2010 W / WF2510 WF / WF2520 NF / WF2530 WF / WF2540 WF принт

започнетекрајотКомпатибилен ЗаБојаКоличинаКапацитет650 XLЦрна115 ml651 XLТриБоја117 mlСе користи За HP Принтер

DAT 10 PCS За Canon 525 526 PGI525 CLI526 Компатибилни, Мастило Кертриџ За Canon PIXMA IP4850 / IP4950 / IX6550 / MG5150 / MG5250 / MG5350 / 6150За Canon 525

1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер hp 2) Состојба : нова никогаш не се користат во3) Тој е добр

Пакување Вклучуваат : 1 buc Црна LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC67 LC980 LC1100 Празни Refillable кертриџ1 buc Синозелена LC11 LC16 LC38 LC61 LC65 LC

Компатибилен заБојаКоличинаКапацитетHP 122 XLЦрна125mlHP 122 XLCMY115mlЗа 122 XL модел на печатачЗа Deskjet Старата Машин

Области на примена : ЕвропаЗа печатач модел : За Epson® Изразување XP Home30 / XP102 / XP202 / XP205 / XP302 / XP305 / XP402 / XP405 / XP215

Опис на производот : Модел : За HP 351 XLБои : Цијан,Жолта,МагентаФункција : RemanufacturedПакет : Боја кутијаКомпати

Tatrix 10 PCS PGI 150 CLI 151 Compatibel Мастило Кертриџ За Canon PIXMA IP7210 MG5410 MG5510 MG6410 MG6610 MG5610 MX921 MX721 IX6810PGI150 CLI151 Компатибилни, М

Опис на производот : 1) Нови Компатибилни, мастило кертриџ за Принтер EPSON2) Состојба : нова никогаш не се ко

Scroll