Новак
Преносни Мини Пластични Свитлива Фотографија Tripod Табела Биро Стојат Монтажа Заградата за Камерата за видео камера dslr фото SLR Црна НОВИ

Преносни Мини Пластични Свитлива Фотографија Tripod Табела Биро Стојат Монтажа Заградата за Камерата за видео камера dslr фото

Достапност: Залиха
DEN 81.00
DEN 96.48


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Преносни и Стабилна, компактна и со три нозе.
Свитлива и лесен, лесен за употреба или пренесувајте
Силна флексибилни нозе ви овозможи лесно позиционирање
Погоден за дигиталната камера или видео камера која со стандардни tripod планината
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : Прибл. 155*54*15mm(Виткање)
Нето тежина : 50g
Пакетот вклучува :
1 x Мини Tripod за Камерата dslr фото & SLR

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
ZC213600
Укината Должина (mm):
155
Тежина (g):
50
Тип:
Мини Tripod / Лесни
Бренд Име:
LESHP
Употреба:
Дигитална Камера
Пакет:
No
Материјал:
Пластични

Подобро ви се допаѓа

За производот1 Сосема нов, одличен квалитет и точна тежина.2 Издржлив и лесен.3 Лесен за употреба и инстал

ФункцијаСпецификација : Бренд новиТип : Каска планината адаптерБоја : како на сликата покажува360 Степен

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продав

Сите производи на нашата компанија се прифати продажба на мало, трговија на големо, обичај, етикетирање,

Наслов : Уникатен Дизајн 1 / 4" завртка Заградата Адаптер Клип за 54mm102mm ТелефонПланината вашиот паметен те

Гаранција : * 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени

Карактеристики : Премиум квалитет трајни производПреносни и флексибилни, идеален за надворешна употре

XILETU Професионални Алуминиум Луксузни Карбонски Влакна Tripod Комплет со 33mm Макс Дијаметар на Цевка / 20 кг

Производ дијаметарМодел : Кула MTT604 A БЕЗ ГЛАВАМатеријал : Алуминиум ЛегураЦевка со Дијаметар : 20mm / 16mmЦев

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса

Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира Овие трошоци не се вклучени во про

Карактеристики1 100% сосема нов и висок квалитет2 Мала тежина и малата големина, тоа е удобен за носење и у

Име на производ : Камера Заградата Погоден за : надзор камера Материјал : Метал; Боја : Сребро Навој дијам

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Плаќање на горенаведени давачки, давачки и даноци не се на нашата (или на производот, производителот или

com / supplierfm / wholesaleproducts / 231420818productlist.купувачот треба да се понудиАко купувачот се уште не можат да добијат п

Сосема нов и висок квалитет.Додатоци за одредување на Go Pro камери за да стандард tripod или вшмукување чаша.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА*Врвот се Занимава 200cm 6.5 ft Светлина Стои Фотографија Студио Флеш Speedli

Пакетот Вклучува 1 (парче) x следење на број 10 (парче) x 1 / 4 Машки да 3 / 8 Машки 10 (парче) x 1 / 4 Машки до 1 / 4 Машк

Спецификација За ПроизводБренд : SIRUIТип на производ : Професионална камера tripod без главаТопката главата

Карактеристики : 1 Ова е флеш носителот со топката главата пролет се стега 2 Миниглава може да ротира 360 с

Scroll