Новак
нов стил универзална коса хидрати капа круг глава 2 дупка титаниум хидрати капа со топката точка или стан совет dabber хидрати капа направени во кина

нов стил универзална коса хидрати капа круг глава 2 дупка титаниум хидрати капа со топката точка или стан совет dabber хидрати

Достапност: Залиха
DEN 856.80


1. D omeless Титаниум помине и хидрати капа со falt совет или топката точка совет dabber
Универзална титаниум хидрати капа со титаниум dabble на врвот, со 2 аглеста дупка околу капа
одговара за 14&18mm domeless помине
Материјал : grade2 титаниум
Полиран Лесно да се Исчисти Површината
Произведено во Кина
Совети : кога ќе се направи ред,pls остави порака која dabber стил ви се допаѓа,топката точка совет dabber или стан совет dabber натпреварот хидрати капа,ние ќе, според вашиот стил на бродот на хидрати капа,ви благодариме.
2.слика
3.компанијата информации Baoji Pengyuan Nonferrous Метал Ко., Ltd работи производител и трговија компанија,Специјализирана во титаниум,ник,кобалт и други nonferous метални производи
со wellequipped тестирање објекти и силна техничка сила.Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн,
нашите производи се широко се користи во индустриски, медицински и други индустрии
4. Сертификат : Обезбеди Baoji-Ti Центар и Хемиски Тест Извештај

Параметрите на стоката

Број На Модел На:
PY0158
Материјал:
Метал
Обликот:
Бесплатни Тип

Подобро ви се допаѓа

Греење калем НЕ се вклучени !!!

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Ние ќе испрати според превозот метод посигурен и побрз начин, под вонредни околности Сите се врати став

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Дека шопингДраги пријатели, добредојдовте во мојата продавница...

MUXIANG Акрилик Читање Цевка Отворот Свиткана Долго Матични 9mm Активирате Јаглероден Филтер од Пушењето Це

MUXIANG Цевка Додатоци Briar Дрво Прстен Декорација Директно Седло 9 mm Tenon Дрво Филтер и Активирање на Јаглеро

Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. / 19 милиметри.Повеќе интересни предм

MUXIANG Добар Квалитет Свиткана Седло 9mm Филтер Briar Дрво Цевка Специјализирани Отворот Кориснички Достапни

Кол.60mm 2 Пластични Делови МелницаMetarial : Пластични Дијаметар : 60 MM Висина : 28mm Тежина : 34g Боја : црвена / црна

30 / парчеНови Пристигнување!Бесплатен превозот 5 Кутија / многу(250pcs / кутија) 9 MM Филтри за пушење Цевка Пу

Убаво да ви се исполнат ! Вашето пристигнување е нашата задоволство ! Добредојдовте на нашата продавниц

MUXIANG Добар Квалитет Свиткана Седло 3мм Филтер со Briar Дрво Јамка Цевка Прибор за Цевки Отворот be0030Љубезно

Материјал : ТитаниумВисина : Околу 2' инченЗаедничката : 14mm&19mm 4 ВО 1 машки & женскиБоја : Метал БојаТопло по

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба Сите продажни производ е со висок

Возен Машина СлучајЗа 70mm Возен ХартијаКарактеристики : Материјал : МеталLenght : 88mmШирок : 76mmВисина : 20mmТежи

EMS : 715 дена3.Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 2448 часа по јасно плаќање (со исклучок на вик

Scroll