Новак
Бесплатен превозот на ОН стандард 1pc 1-3/16-20 ОН машина ХСС директно flute Допрете за UNS стандардни метални челични работното парче провира

Бесплатен превозот на ОН стандард 1pc 1-3/16-20 ОН машина ХСС директно flute Допрете за UNS стандардни метални челични работното

Достапност: Залиха
DEN 1727.52

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Слични Производи :
Производи Покаже
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Опис На Производот :
1pc ОН стандард 1-3/16"-20 ОН ХСС Американски Стандард Цевка Допрете машина хсс чешми за ОН стандардни метални&челик работното парче провира
Примена :
погоден за обработка на железо, челик, бакар и алуминиум, умре челик и др. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Параметрите на стоката

Број на Парчиња:
1pc
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
1-3/16-20 ОН
Тип:
допрете го
Објектот:
ХСС ОН СЛАВИНИ
Спецификација:
1-3/16-20 UN
Материјал:
ХСС
Прецизност:
H2

Подобро ви се допаѓа

Брза Испорака Рака допрете го допрете М1 М1.2 М1.4 М1.6 М1.7 М1.8 М2 М2.2 М2.5 М2.6 M3.0 M3.5 Grinding & Рака резба допрете алат

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Превозот цена не вклучува никакви

5 заби Применливи работа материјал : не ' рѓосувачки челик, јаглероден челик, од легиран челик, алатка чел

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Опис : 1pc ХСС М12 X 1mm Plug Лево Допрете и 1pc М12 X 1mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1mm на

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Опис : 1pc Машина ХСС М12 X 1.25 mm допрете и 1pc М12 X 1.25 mm Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1.25 mm TPI

Бренд нови метрички левата рака тема умре 11mm x 1mm На надворешен дијаметар е 30мм Умре справи со, исто така

Новиот ABS пластика shuck е цврст и издржлив Снимката е направена од долг живот антинарушување јаглероден ч

Функција : 6pcs : Точка име : допрете го / клучСпецификации : М3, М4, М5, M6, М88pcs : Точка име : допрете го / клучСп

Најновите 2 ПАРЧИЊА Тип 1 / 4"20 Инчен 0.19 месо тело Спирала Славини, Боја црна, сребрена Висока Цврстина ХСС

Опис : 1pc ХСС M4 X 0.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M4 X 0.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : M

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа е невозможно да се

9pcs Рака Завртка Допрете го Постави M3 / M4 / М5 / M6 Reamer+4pcs Пресврт Вежба Битови+Клуч на Рака Алатки9pcs Рака Зав

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободн

целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајниПримена : погоден за обработка на железо, челик, б

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Слични Производи : Производи ПокажеРаботни Покаже : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете прев

Бренд нови метрички десната рака умре тема 26mm x 1.0 mm.На надворешен дијаметар е 55мм Умре справи со, исто та

Опис : 1pcs ХСС Десната Рака Умре 1"24 UN Умира Провира 124 UN

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Бренд нови метрички големина умре 1mm x 0.25 mmНа надворешен дијаметар е 12mm

Scroll