Новак
I625 ISL6259A ISL6259AHRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-32 Компјутерски Чип & IC

I625 ISL6259A ISL6259AHRTZ ( 10 парчиња/многу) Бесплатен превозот НОВИ ОРИГИНАЛНИ QFN-32 Компјутерски Чип & IC

Достапност: Залиха
DEN 336.00
DEN 354.24


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Параметрите на стоката

Температурата На Работа:
Internationa Стандард
Напон:
Internationa Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
MUERYGAR
Број На Модел На:
ISL6259AHRTZ
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Моќ Дисипација:
Internationa Стандард
Состојба:
Нови

Подобро ви се допаѓа

jpgФати 5 S видео во H264 формат : Raspivid о видео.Преземете Netcat.exe fps 1024 кеш 31За да ги видите новостите на OS XDownload M

50 компјутери / многу 74 HC04 74 HC04 D SN74 HC04 D СОП14 CMOS чип логиката портата Шест фаза инверторот ic

Кога сите предмети што се понуди на се заврши, ни email и ние ќе ви испратиме во комбинација фактура.

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

* Бренднови Articolo дојде l'immagine* Imballato con, sacchetto ди bolla e scatola* Produzione самостојна јас милјари beni ди consumo e garantire ла m

RTL8151 EH QFN48

RTL8211 B QFN64

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

RTS5160 QFP48

Нашите Канцеларии и складиштаРок на услугитеИспоракаЗа плаќањеМожете да направи плаќање преку горена

Заедничката Напон Податоци Тест Зголеми Ефикасноста : 5.0 V за 12 V / 1А ефикасност 86.3% 7.4 V за 12 V / 1А ефикаснос

SI4413 A 4431 A MOSFET СОП8

71557 Заби M3 Се Водат 6 Вкупна Должина 83 Телескопски Антена / Телескопски Антена / Вратоврска Антена

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

BZX384B5 V1 BZX384 B5 V1 SOD323 ДИОДИ ZENER 5.1 V 300 MWНапон Zener (Околија) (Vz) 5.1 V Толеранција од ±2% Моќ Max 300m W Отпорност (Max) (Zzt)

Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин п

RTL8112 G 8112 G QFN32

Scroll