Новак
JEXXI 925 Sterling Silver Жена е Роденденски Подарок Свадба Накит Поставите Мода Кубни Циркони Ѓердан Earring 2 компјутери/set

JEXXI 925 Sterling Silver Жена е Роденденски Подарок Свадба Накит Поставите Мода Кубни Циркони Ѓердан Earring 2 компјутери/set

Достапност: Залиха
DEN 184.00
DEN 360.00

Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput . Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа. Продавачот не е одговорен за поштенски да се врати ставки. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Ви благодарам многу.
Кина Yiwu Сјај Накит Co.039 инч, 1 инч=25.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
S41611
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JEXXI
Парична казна или Моден:
Парична казна
ѓердан големина:
18 инчи

Подобро ви се допаѓа

100% Сосема НовСтил : Мода Накит СетовиМатеријал : Животната средина цинк легура, Бело Злато во Боја, Stellux А

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

JEXXI Топла Продажба!Жените 925 Фунта Сребрен Ѓердан & Обетки Накит Сетови Сјајна Кристал Пеперутка Pendant Сва

добредојдовте на нашата продавницаОдличен квалитет голема услугаКупи Повеќе Спаси ПовеќеНајнови Вест

Превозот метод зависи од цел износ и дестинација Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе се обидеме потруд

Име : Ajojewel Бренд Гроздобер Црна Накит Сетови За Жените Вода Капка Pendant Ѓердани Обетки Сет Со RhinestonesМатери

Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и кубни циркониКоличини

Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,ве молиме да се раз

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ви благодарам многу !Ние alaways го цениме и да се

Постојат различни превозот методи да се избере1.Бренд : Lan ПалатаПредмети : Накит сетови студ earring+ ѓердан

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации Ни

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

Во вашата услуга!Објект : 925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки / Pendant / Ѓердан / Прст

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм Тежината на с

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Г

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ак

Scroll