Новак
500pcs Одговара 20mm Камео Стакло Cabochon Антички Бронза Рамки француски Лост Празни Назад Earring База За DIY Jewellry Наоди CFS156

500pcs Одговара 20mm Камео Стакло Cabochon Антички Бронза Рамки француски Лост Празни Назад Earring База За DIY Jewellry Наоди

Достапност: Залиха
DEN 7178.88

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CFS0156

Подобро ви се допаѓа

Ние специјализирана трговија на големо во Монистра, наоди и занаети Таму може да биде мала разлика во го

5 инчи во мерењето.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 2448 часа,в

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Ние ќе надградба

72 грам28mm pinstem сет : прибл 0.88 грам45mm pinstem сет : прибл 0.96 грам55мм pinstem сет : прибл 1.80 грам40mm pinstem сет : прибл 0.До

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : лента Со внатрешна 25mm во дијаметарОбјект

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа (дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве мол

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Ви благодарам многу за вашата помош бидејќи секоја серија на монистра не може да биде точно идентични...

Природен камен Chrysoprase Pendant Лежиште,Semiprecioкамен накит,55x33x11mm,28.1 gДобредојдовте на Mygemgarden.Имаме години работ

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет н

Ви благодарам многу Секако, ние ќе остави позитивни повратни информации за нашите вид купувачи.ОПИС : ГО

Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот .Ако не сте задоволни со нашата трансак

кога ќе се купи на повеќе од $100dollars Ви благодарам многу за вашата помош.Ние прифаќаме Зачувам ,кредитна к

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Опис На ПроизводотМатеријал : clasps(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл : 12mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm

, Многу го Цениме за вашето разбирање на оваа неконтролирано прашање.6) Ние не сме одговорни за должност

Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни за тоа.Објектот МатеријалиметалГлавно БојаКолич

Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Кога ќе примите вашата нарачка, ве молиме да се свесни

DEN 528.00
555.36

(дена не е вклучуваат викенд и одмор) ве молиме reconfirm тоа пред да ја испратите на плаќање.Повратната инфо

Состојба : 100% сосема новМатеријал : цинк легура(без олово)5.8x5.8мм дебелината 2.7 mm дупка на 0,9 mm1 инч = 2.54 см и

8мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 50pcs / многу K04668Материјал : СтаклоГоле

Ние сме веледрогерија и извозникот и ние се служеа илјадници клиенти од целиот свет.Ние ќе брод од цел в

Боја : Антички БронзаМатеријал : БакарОбјектот спецификација : рампа е 15mm во дијаметарОбјектот тежина : 1

кога ќе се купи на повеќе од $130dollars Ние ќе го решат проблемот, додека не се задоволни Нема дополнителни т

Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!*

Ако имате било какви проблеми со од предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да

1).вашите нарачки над $10 , ние ќе брод од тоа,и plz додадете сите наредби да се количка,тогаш плаќање заедно.2

Scroll