Новак
1PC КОРИСТИ AB 40888-313-53

1PC КОРИСТИ AB 40888-313-53

Достапност: Залиха
DEN 19200.00

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена.
Повратни Информации Политика :
1. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Политика На Враќање :
1.
Плаќања :
1. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Превозот :
1. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена Купувачот е под обврска ако (во случај) об

Димензии 50~60 Hz 4 KW 230 Volts 13 Засилувачи Должина : 25.4 cm Ширина : 3.3 cm Растојание помеѓу терминали 3.18 cm Криви на

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.Политика На Враќање :

*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата / размена.**Купувачи ве молиме имајте во п

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Слики на вистинската точ

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.Политика На Враќање : 1 Ни

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Клиентите за купување Забелешки : Почитувани купувачи здраво ви благодариме за вашата поддршка на наша

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Scroll