Новак
Tcart Авто Led 14.5cmx7.2cm пред Автомобилот задни амблем светилка автомобил значка авто 4D Led логото светлина автомобил лого За IX35 За Hyundai За Tucson

Tcart Авто Led 14.5cmx7.2cm пред Автомобилот задни амблем светилка автомобил значка авто 4D Led логото светлина автомобил лого

Достапност: Залиха
DEN 734.00
DEN 853.92


Име
Вредност
Име на производ 4 D Автомобил логото
Големина
14.5cmx7.2cm
Употреба
автомобил пред
Животен век
30000-50000hours
Моќност
DC 12 V
Место на Потекло
Кина(гуангжу)
LED
водоотпорен
Тежина
0.15 kg
Логото на брендот
Различни автомобили логото на брендот да се избере Карактеристики :
01) Одржување Слободни, Лесна Инсталација;
02) Shockproof (Висок Шок / Вибрации Отпорни)
03) Вграден во Тековната Ограничување Отпорници;
04) Долг живот. Теоретските податоци е повеќе од 100, 000 часа.
05) Дизајнирани да работат во негативна копнени возила;
06) Ниска Потрошувачка на Енергија; Заштеда на енергија и заштита на животната средина.
Енергијата на ЛЕР е 1/10 од традиционалните халоген светилка,
тоа може подобро да ја заштитите електрони коло и зачувување на нафта.
07) Висок Интензитет;
08) Еко-Етикета, Голема Моќ Заштеди;
09) Големи Намалување, Топлина; Пакет се Вклучени : 1x led логото светлина со 3 M Внимание : ве Молиме оставете го вашиот автомобил логото големина и каков вид на боја сакате. Или ние ќе ви испратиме сина еден.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
црвена, бела, сина
Специјални Функции:
светла шарени
ix35-Година:
До 2015
Hyundai Модел:
ix35
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
4D LED Логото Светлина
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
Tcart
боја:
Бело, Сино, Црвено
Големина:
14.5cmx7.2cm

Подобро ви се допаѓа

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

За било какви други проблеми, ве молиме контактирајте со сервисот.Вештачки штета не е вклучена во полит

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

2 парчиња Нови Црна Решетка Напред Лево + Правото Вметнете Браник Магла Светлина Решетката Заштитна Мре

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Излезен Напон : 85 V.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс Работен напон : AC 916 V Текст start на струјата : 6.автомо

Scroll