Новак
200Pcs/Многу 7x5.5cm Празно Браун Kraft Хартија Earring Висат Ознаки Lables Картон Накит Earring Екранот Цена Картичка Ознаки

200Pcs/Многу 7x5.5cm Празно Браун Kraft Хартија Earring Висат Ознаки Lables Картон Накит Earring Екранот Цена Картичка Ознаки

Достапност: Залиха
DEN 432.00
DEN 479.52


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Јас работев за 7 години во накит! Ако ви треба други наоди,можете да му дадете ми слика и јас ќе се направи добра работа! Се надевам everyt hings оди добро!
.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.5 cm
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
Околу 5-7days
www. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.com
HKPOST
Околу 20-40days
www.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Екранот
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе
Кликнете На Сликата За Да Ја Погледнете Повеќе Информации За Производот
Пакет
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Параметрите на стоката

боја:
Бела, Црна, Кафеава
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Хартија
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Должина:
7cm
Објектот Тежина:
0.8g
Објектот Ширина:
5.5cm
Производ Карактеристики:
Накит Earring Пакување Картичка
Број На Модел На:
Накит Пакување Картичка 066
Големина:
7x5.5cm
боја:
Браун/Бело/Црна
Материјал:
Хартија
Користат за:
Накит / Коса Pin Пакување Картичка
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

ОписОбјектот Количина200 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Organza Торба 059Објектот МатеријалиOrganzaГлавната БојаБе

Материјал : Метал ЖелезоБоја : БелаВкупната Големина : околу 330 mm Висина (ако сакате да обичај екранот сто

Мало Ѓердан Екранот Стојат Носителот Медиум Свитлива Pendant Easel Организатор Рек 3 Боја на Располагање 18*20cm

Материјал : пластикаБоја : јасно како на сликата прикажаниВкупната Големина : about80mm W x60mm D x 20mm ВисинаКонв

Тип : Падна Полиран Камења за Wicca Реики Енергија Исцелување Кристал Големина Детали(Приближно) : Падна Ка

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

Бесплатен Превозот Накит Тркалаат Торба Преносни Carring Случај Кожа Организатор Мулти Функционални Ѓерд

Материјал : АкриликБоја : ЈасноВкупната Големина : за 220mm W x 50mm D x 85mm H (ако сакате да обичај екранот стојат,

ако ви треба голема слика покаже тоа ,контактирајте ме !Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детал

Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница , ако имате било каков проблем, ве молиме контактир

Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во Нешто што треба

Тип : Врежани Камен,Дланка Usui Камен Исцелување Кристал Чакра Реики Симболи Големина Детали(Приближно) : 2

Материјал : АкриликБоја : ЦрнаВкупната Големина : за 130x130x130mm H (ако сакате да custom size,ве молиме контактирај

ОписОбјектот Количина1000 КОМПЈУТЕРИ / многуТочка Бр.Zip Заклучување Торба 408Објектот МатеријалиПластичн

Scroll