Новак
Индијана Џонс Војник сцена модел алуминиумски +пластична кукла украси сликата 8pcs/set

Индијана Џонс Војник сцена модел алуминиумски +пластична кукла украси сликата 8pcs/set

Достапност: Залиха
DEN 2686.00
DEN 2827.20


Состојба :
не pacakge ;
Големина на :
дијаметарот на основата е са 7cm , на база може да се стави надвор.
Материјал : алуминиумски+пластика

Параметрите на стоката

Карактеристики:
Diecast,Мини
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Метал
Тип:
Резервоар

Подобро ви се допаѓа

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

[Име ] : 1 : 60 легура e ngineering возила [Size] : 13.5 cm*3.5 см*6cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк лег

[Име ] : 1 : 32 Легура се Повлече Назад Автомобили [Size] : 11cm*6.5 см*7cm Пакување не е батеријата [Производ Материј

Поштенски услуги претставуваат главните национални јавните комунални и националната комуникациска ин

[Име ] : 1 : 32 автомобил модел [Size] : 14.5 cm *6cm * 5.5 cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Стока боја]

Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и си

[Име ] : 1 : 36 легура модели на автомобили [Size] : 18.5 cm*7cm*7cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк

Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее DHL / Федекс / UPSот обично се 6 – 8 работни де

Име : Pz.Kpfw.III Ausf.L (Sd.Kfz.141 / 1) Бренд : IXO Материјал : алуминиум тело + пластични фитинзи Сооднос : 1 / 72 Големина :

550 целосна метална опрема мотори; погоден за различни модели на тенкови; играчка автомобили; далечински

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Ново 1 : 48 легура модел автобус пластични diecasts играчка возила се повлече назад трепка со музички висока с

Авто Hauler Камион Автомобил за Носење+12 Трки Легура Автомобили Поставите Симулација Модел со Мало ПакетО

На овој Линк Е Само За 18pcs / многу Деца Дрвени Обучуваат Како на сликата подолуPleace проверите на нашата пр

Иновативни! детето играчки Деформација играчка резервоарот за трансформација авион Електрични со звук

[Име ] : 1 : 35 легура модели на автомобили [Size] : 18cm*5cm*8cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк л

[Име] 1 : 87 легура Изградба возила [карактеристики на Производот] планирам [Size] 26cm*5.5 cm*8.5 cm [Производ во Боја

Главна Карактеристика : Ова е трки песна автомобил, возење принцип како вистински автомобил Она што мож

Превозот времето е како што е подолу : 2025 дена откако доби плаќање : САД,велика БРИТАНИЈА.

[Име ] : 1 : 43 легура оган мотори [Size] : 16.5 cm *8см*5.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легур

[Име ] : 1 : 43 Легура Модел Автомобили [Size] : 10cm*5cm*5cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Whi

Scroll