Новак
RECI 100W Z4 W4 Co2 Laser Цевка Напојување HY DY13 за Ласерско Сечење Гравирање Машина

RECI 100W Z4 W4 Co2 Laser Цевка Напојување HY DY13 за Ласерско Сечење Гравирање Машина

Достапност: Залиха
DEN 6264.00
DEN 7199.52

Reci Ласерски Напојување DY-13 за Co2 Laser Инструмент Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење Цена за еден компјутер Reci Ласерски напојување DY-13 ( ве Молиме оставете порака 110 V или 220 V треба) Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
CNCCheap
Број На Модел На:
PSU
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Тип На Напојување:
DY-13
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Име на производ Флеш Намали Малку месо тело со Дијаметар од 6 мм / 1 / 4" Сечење со Дијаметар од 13 мм / 1 / 2" С

Тогаш ќе треба замени со нов flyback трансформатор за ласерски моќ Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL

Се забранува децата од изложување на овој ласерски производ Ве молиме носат ласерски заштитни очила за

Име на производ Флеш Намали Малку месо тело со Дијаметар од 6.4 милиметри / 1 / 4" Сечење Дијаметар 12.7 mm / 1 /

5 ozПакет Тежина : 48g / 1.Карактеристики : Професионален ласерски глава со голема брзина и висока стабилно

Испорака1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата / размена.WAC ПОДАТОЦИ 2800 38

Име на производ Dovetail Малку Материјал Метална Сива Боја месо тело со Дијаметар 6.3 mm / 0.25" месо тело Должина

Име на производ Flute Рутер Малку Главната Боја Црвена, Сребрена Тон Материјал Карбид Падна Flute Должина 28mm

Модел : 85 C1 Тест Опсег : 0~50m A на Точноста : Класа 2.5 Тежина : 112g Големина : 64 x 56 x 52mm Работа температура : 40 ~ +70o

Висок Квалитет Digital Ласерски Tachometer ВРТЕЖИ во минута Метар НеКонтактирајте со Моторни Струг Мерач на Брз

Политика на враќање1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена (О

Еден моќност, напон спектар од AC1880 V;10 Димензија : 151x107x48mm,Нето Тежина : 0 Прилагодливи вози тековната низа

Надворешниот пакет : можеле да произлезат од нив дрвена кутија3 Ако некој се скрши на патот, продавачот

Мини Мултифункционален крстот работната маса фреза Соединение Дупчење Слајд Табела за Дупчење на фрез

ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки : ЗемјаПрибл Ние може да се надополни на

3)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе б

Име на производ Рутер Малку Тип Двојна Флејта месо тело со Дијаметар 6.35 mm / 1 / 4" Машина со Дијаметар 9.84 mm

ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки : ЗемјаПрибл Тоа трае околу 715 работни де

Име на производ Машина Малку Имајќи Стандард 1 / 4" x 5 / 16" Машина Горниот Дијаметар од 0.7 cm / 0.28" Вкупна Должи

ER8 се соберат орев за ТОЈ се соберат чакСе враќа : Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите н

Tailstock Ротари 4 Оска Nema23 Stepper Моторни K12 4Вилицата 100mm Струг Чак Ротациона На Оската за Рутер Машина Engraver1 Ап

Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија Применливи за ласерски означување, лас

Име на производ Заокружување Над Рутер Малку Големина 1 / 4 x 5 / 16" Материјал Метал месо тело Дијаметар (При

Дрво машина намали мелење машина 12.7 мм*72mm вртење алатка легура

сериски порт прирачник пулсот користење на методот референца сериски порт прирачник пулсот корисникот

Scroll