Новак
Електрични Waxer Резба нож Машина 2 Пенкало и 6Wax Совет/Тенџере Стоматолошка Лабораторија SBD-LD

Електрични Waxer Резба нож Машина 2 Пенкало и 6Wax Совет/Тенџере Стоматолошка Лабораторија SBD-LD

Достапност: Залиха
DEN 3114.72


Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме веледрогерија, кој може да се направи големи нарачки со повеќе конкурентна цена!!!!!
Електрични Waxer Резба Пенкало и 6 Совети за Стоматолошка Лабораторија Драг пријател : Вие сте добредојдени да се наддавање на овој објект. Вие сте extreamly добредојдена за да купите од нашата продавница. Добар квалитет, прифатлива цена, одлична кредит, внимателен услуга ќе бидат претставени на вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе им даде одговор ПОБРЗО! Оваа стоматолошка лабораторија за електрични waxer е за забите, накит трговија, индустрија, индустрија на умираат резба, восок резба и така натаму Карактеристики 1 Електричен нож ќе може да работи на температури од 50 ° до 200 ° со копче 2 Електрични резба восок нож е поефикасен од другите восок метален нож. 3 Тоа е значајна предност е долга употреба време 4 LED визуелна контрола на копчето прави оперативен повеќе погодно 5 2 кола се подредени, и тие можат да работат во исто време 6 работна температура може да се чува дури и по исклучување. 7 Две temperture начин екранот (Целзиусови Или целзиусови степени температура на екранот) TECHINICAL ПОДАТОЦИ Напон AC100~240 V 50/60 HZ Моќност 20 W Безбедно електрична струја 2 Тежина 1.1 kg Температура 50-200° Мерка 119*159*73mm Пакување Листа Главната единица 1pc Совет 6pc Пенкало 2pc Пенкало база 2pc
Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјето
Испорака на иновативни решенија
Природен Поглед за Животот

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Toiletry Колекции
Големина:
Manka Care
Број На Модел На:
12
Материјал:
Manka Нега
is_customized:
Yes
НЕТО-WT.:
6 g

Подобро ви се допаѓа

Објектите ќе бидат испратени во рок од 48 часа, штом ќе примите вашата вкупно плаќање.Во врска со Произво

Ако имате било какви прашања за време на или по купување на, ве молиме слободно да ни остави порака или п

Повратни информации е многу важна за нас Ние се стремиме да се обезбеди најголема сатисфакција на нашит

Најдобри Титаниум Akahoshi Јадро Манипулатор офталмолошки око хируршки инструментиОпис : Направени на Тит

Стоматолошки материјали цевка мерење скала за мерење скала цевка цевка chiban

Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјетоИспорака на иновативни

Ние сме производител кој може да се направи големи нарачки со повеќе конкурентна цена!!!!! ДА СЕ БИДЕ ДОБА

100% сосема нов и висок квалитет Одлична за благороден метал, керамика, смола и така натаму непречено Спро

Цевка мерење скала цевка мерен инструмент

Обезбедување на високо квалитетни производи, одлична услуга, заработуваат задоволство од клиентите и п

Answer : ___________________________ NOTE : Ние сме веледрогерија, кој може да се направи големи нарачки со повеќе конкурен

Развој на иновативни решенија за заштита на животот и унапредување на здравјетоИспорака на иновативни

Опис на идеална 10 дијамант burs за стоматолошки апликации Одлична за благороден метал, керамика, смола и т

3pcs НОВ Титан Chalazion Форцепс хируршки инструмент офталмолошки инструментиОпис : Направени на титаниумСов

Ние не ќе биде одговорен за објектот на косата се должи на погрешни или непозната адреса Контакт 1.По доб

Ако имате било какви прашања или ви се потребни за поддршка на корисниците, ве молиме контактирајте со н

Направени на титаниумУниверзална со тапи аглеста ножеви.Долниот сечилото подолго од горниот дел на нож

Превозот, Како по правило, ние испорака во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката Производството

Scroll