Новак
Моден Зимски Луксузни голема raccoon Худ faux крзно лагер жена Зимска јакна

Моден Зимски Луксузни голема raccoon Худ faux крзно лагер жена Зимска јакна

Достапност: Залиха
DEN 13200.00
DEN 24000.00

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица почеток во 2007 година. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Алис
Војска-зелена боја, памук-платно
Целосна поставата на вистински Кореја висока faux крзно закрпи
Реверзибилна
Унисекс стил,Ако ти се мажи,ве молиме изберете еден поголем големина
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Raccoon Куче Крзно,Faux Кожа,Крзно
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Бренд Име:
Ел и Ле
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови
Број На Модел На:
DM009
Тип:
Тенок
Облека Должина:
Краток
Стил:
Воени
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Џебови, Прилагодлив Половината
Поставата:
Со Кашмир Поставата
Големина:
XS,S.M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Производот:
армијата јакна
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Стил:
жена јакна / човек паркови
Име:
Armiqueen

Подобро ви се допаѓа

Име на производ : Faux Фокс Крзно 2017 New Жените Мода СТП Кожа Вест Дама Faux Фокс Крзно Јака Грб На Долг Дел Црн

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Есен&Зима Faux Крзнени палта долг ракав Мода Топла Јакна Outwear Жените Крзнено Палто Жените Облека

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Италија стил Гдин темно зелена фокс крзно поставата паркови raccoon крзно јака худ зима жените вистинско к

Bothwinner Dark Green Домот Меки Faux Крзнено Палто Жените Топло Долг Ракав Женски Outerwear Есен Зима Крзнено Палто Јак

Име на производ : 2017 Зима Жените faux Крзнено Палто Јакна Супер Топло Големи Крзно Јака Маскирани Mink Крзне

65" Бренд Жените Faux Зајакот Крзно Кејп Сребро ФоксPoncho Булчински Голема Големина Топло Заврши V Вратот Shawl

Божиќ фестивал жени / мажи зима Црвен Долго јакна raccoon крзно јака Гдин Гѓа црно крзно во внатрешноста па

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Ние сме една фабрика специјализирана во производство на крзно паркови од кина, Речиси предмети произве

Гаранција1 Големина Грешка +3cm е нормалноНови Доаѓањето на Зимата мекото Крзно вест грб Жените Мода тено

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.Нашата пр

Име на производ : 2017 New Жените Зима Faux Кожа Крзнено Палто Жените Мода Овча Faux Фокс Крзно Јака Тенок Маскир

Scroll