Новак
црвена ѕвезда кристал beaded закрпи везени да се шие на печ applique јакна закрпи за облека parches para la ropa

црвена ѕвезда кристал beaded закрпи везени да се шие на печ applique јакна закрпи за облека parches para la ropa

Достапност: Залиха
DEN 638.00
DEN 671.52


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже во слика

Параметрите на стоката

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Подобро ви се допаѓа

ВНИМАНИЕ : ве Молиме проверете ја големината внимателно да се види дали се помали или поголеми пред купу

Тема : како змија се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже

На насмеани пчела везови печКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / кн

ПОВЕЌЕ ИЗБОР на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА Производот : Птица печ Дизајн : Како на сликата покажува Количеството : 1 п

Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) : 3.5*5cm

Функција : 1 Order=2 делоставете порака за да кажете ми каква боја или модел, не треба,ЕКСТЕНЗИИ : 1) и 2) и така

дворПлаќање1 Ние само сакаме добар почеток и повратни информации, ви благодариме за вашиот поддржува од

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : како се покаже

Користење на владата : да се шие наКоличина : 4 парчиња / многуПрирачник за мерење на големината, постои м

Сина swan везовиКако да се користи{1} извади вез закрпи и панталони(облека / торби / чевли / книги / други зан

Цртан филм Симпатична Животно Модели од Далноводи Мали Димензии Симпатична Куче Печ За Облека, Железо Н

1 Стави парче на вашиот крпа, везови страна нагоре 2 Место памучна ткаенина над печ 3 Железо преку далново

Опис : Одлична за декорација Можете да го украсите вашиот облека,чанти,капи и сл Одлично за свадба, облек

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : ширина околу 2cm,должина 1 YARD

Scroll