Новак
2018 Најновите Градење на Блок Играчки 2*2 Креативни Мозаик тули за Бебе Научат Овошје Образовни Предучилишна Играчка За Бебе 40pcs+11cards

2018 Најновите Градење на Блок Играчки 2*2 Креативни Мозаик тули за Бебе Научат Овошје Образовни Предучилишна Играчка За Бебе

Достапност: Залиха
DEN 712.00
DEN 808.80

Ние ќе ви понудиме на нашите најдобри цена soonest. Ве молиме да го пополните вашата Точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Ако има било кој квалитет на проблем предизвикан кога сте го добиле производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена! Нашиот продажен тим ќе се обиде да се потрудиме да се реши тоа.
За Serivers
Почитувани Клиенти, Ние ќе ги провери секое парче квалитет внимателно пред да испраќаат. (20-45 дена) Ако сакате побрзо превозот начин, ве молиме контактирајте со нас за да го промените експрес испорака и треба да го плати превозот цена.
Внимание Почитувани Купувачи
1. Ви благодариме! Просечната превозот време на Али-Експрес Врвот 30 референца
. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати. За враќање политика,ве молиме да ги видите деталите на Али-експрес слободен врати превозот политика.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да ја посетите на пратката статус на соодветниот веб-сајт., Улица, Град, Регион и Држава. Ве молиме проверете ги пред да потпише за овој пакет со курир.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да купите многу парче на вашиот предмети, што е за промет на големо парче?
A : ви Благодарам многу за вашето барање, имаме сопствена фабрика, ако сакате да купите голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас или разговарате со нашиот Али-Trade Manage директно.
FQA
П : Тоа е прв пат јас да купите од Али-експрес, како јас може да го користи?
A : Можете да учат од Али-експрес ПОМОШ на интернет Страницата издание главата. Нашите seclection ќе се според реално време цитати и да го избере најдобриот цена за бесплатен превозот за вас! Пакет за повеќе од 2kg ќе биде испорачуван Кина пост Воздух Парцела.
П : Колку чини да брод од мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Ali Express Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail , хонг конг Пост Воздух Mail , Швајцарската Пост , или Шведска Пост .

Параметрите на стоката

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MEOA
Број На Модел На:
211
Сертификат Број:
2016152203015931
сертификација:
3C
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
3C:
Сертификат
Возраст Опсег:
2-4 Години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Подобро ви се допаѓа

започнетекрајотКонекција Блокови3 D Сложувалка Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Пода

Su Sen Go Само LED Светло Сет За Создателот улица Parisian Ресторан Создателот улица Изградба на Компатибилен Со

Материјал : ЕВА пена материјалБлок Количина : 50 парчињаПакет Бруто тежина : 1.0 kgПакет Големина : 27.5 cm x 22cm x

Плаќање1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.2.Ве молиме да направи п

Почитувани купувачот,ви Благодариме за купувањето и доаѓа повторно!Ние ќе се обидеме потрудиме да го ре

Материјал : Enviromental Материјал во парк,брза испорака од Нов во запечатена пластична кесаплаќање1 Ние приф

Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите ) Ги Опциите за плаќање Постојат многу методи за плаќање

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

Производ модел : 10569Производ материјал : ABS пластикаПроизвод тули броеви : 1342pcsПроизвод packge : нема оригина

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

П : дали постои следење на број на мојот објект?A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број, и може

mylb Арктикот Снабдување со Авион Модел за градење колекции компатибилен со градот 3 D блокови Едукативни

Опис : Оваа гимнастик може да им се помогне на децата да научат рамнотежа и принципот на tumbers.Тоа е симпат

Опис : 1 Бренд : 100% Сосема нов, не Lx G0, тие се 100% фит и компатибилен со Lx G0 2 Пакет : Без Кутија Нормално, транс

Не брзаат да се направи било лоши коментари Ајде да ви помогне со сите проблеми, вклучувајќи го и целосн

За Плаќање 1 Прифаќаме само Alipay плаќање 2 Ако имате било какви проблеми на плаќањето, ве молиме да не инфо

Повратни информацииВе молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Ако

Генерал одлучи Она што следниот пат кога животните се сместениГлобалната испорака (Освен за некои земј

Scroll