Новак
Мешани Ѕвезди и Цвеќиња Шема Акрилик Копчиња За Scrapbooking 2 Дупки 1.3 СМ Украсни Копчиња За Шиење Занает Botones

Мешани Ѕвезди и Цвеќиња Шема Акрилик Копчиња За Scrapbooking 2 Дупки 1.3 СМ Украсни Копчиња За Шиење Занает Botones

Достапност: Залиха
DEN 182.00
DEN 191.52


Опис На Производот
Име на производ : Мешани Ѕвезди и Цвеќиња Акрилик Копчиња
· Големина : Околу 1.3 см , 2 Дупки Копчиња
Боја : Мешање на случаен избор испрати
Состојба : Нова.
ales
· ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД :
Овие копчиња може да се разликува малку во бои и форми, како резултат на природни материјали.
· Одлично за Облека, додатоци,Embellishments,Кроења, Капи,Чанти,Свадби, Празници, Занаети, Scarfs, Лента,Бележник занаети одлуки и други проекти!
Печатење со Цвеќиња, Дрвени Копчиња За Шиење Занает Случајно Мешани 2 Дупки 1.5 CM Дрво Копчиња Botones Wholesales
Пакет
· 100pcs/торба ( Ѕвезди и Цвеќиња Мешани пакување)

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
1315
Обликот:
Лента
Материјал:
acryl
Декорација:
Никој
Бренд Име:
CMCYILING
боја:
Мешана боја Испрати
Пакет:
Ѕвезди И Цвеќиња Мешани Пакување Од 100 Парче
Видови:
Ѕвезди И Цвеќиња Копчиња
Употреба:
Scrapbooking Облека, Украси За Шиење Занает Копчиња
Име на производ:
Ѕвезди И Цвеќиња Шема Акрилик Копчиња
Големина:
1.3cm Diameter

Подобро ви се допаѓа

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на 57 работни дена по исплата потврда...

Превозот : Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 35 дена по исплата потврда "Бесплатен Превозот" пре

Висок квалитет 2017 Нови 16 MM lvory бисер копчето сребро метал Кристал Акрилик копчето DIY облека Покана за Сва

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.99 Бесплатен Превозот!1000pc

Повратни информации : 1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае н

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Големина : 24mm Позлата : Сребро и Злато месо тело : НЕ MOQ : 50pcs КУПУВАЊЕ БАРАЊЕ : За позла

Производ функцијаМатеријал : ДрвоГолемина : Прибл за : 20mmДупка : 1.0 mm Thinkness : 2.7 mmСостојба : 100% Сосема НовБој

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.5# is out

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт провер

Опис : Трговија на големо 200pairs / многу метал месинг градник долна облека кука и око панталона здолниште м

100% Сосема Нов Материјали : Дрвени Боја : МИКС Големина : 15mm Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Напомена : Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од експрес за слободни превозот.Повратни инфо

Искрен Продавачот Најдобар Квалитет Најниски Цени Брза Испорака ви Благодариме за гледање...

100% Сосема НовПрибл за : 15.0 mmДупка : 2.0 mm Thinkness : 3.6 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : како на сли

Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење Но, поради различни политики во разл

1.одлична транспарентност2.силна3.употреба за облека, , троседот , кревет, мебел и сл декорација4.врвен ква

Scroll