Новак
Лето семејство појавување на облека бела conch ракави деца мајка облека бебе девојка одмор фустан мајка и ќерка плажа фустани

Лето семејство појавување на облека бела conch ракави деца мајка облека бебе девојка одмор фустан мајка и ќерка плажа фустани

Достапност: Залиха
DEN 2079.00
DEN 2736.00


БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
Елемент : pleated ракави бела стил со conch печати формално фустани , едно парче партија фустани
Боја : бела со conch печатење
Големина на : ( Нашиот фустан може да се прилагоди доколку е потребно , ве Молиме ги споделите со нас вашите детали за мерење на големината . Посебни може да се направи хоризонтални старечки openning со невидливи патент во ѕверот позиција за мајката )
( бебе големина ве молиме следете ги бебе тело должина за да изберете големина, мајка стил ве молиме следете мајка градите / обем на половината големина за да изберете големина )
Материјал : 100% полиестер Mercerized памучна бела боја со conch печати мека ткаенина со памук поставата
Мека : фитинг удобно
Дебелина : редовна
Флексибилни : Нема бомба
Модел : Изгубат големи димензии фустан без ракави , посебно плус големи димензии 4 XL
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка се млади деца девојка девојки, жени, мајка мајка дама дами жена старечки мајка
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S 155CM MOTHER, M 160CM MOTHER, L 165CM MOTHER, XL170CM MOTHER, XXL 175CM MOTHER, XXXL 180CM MOTHER, 4XL 185CM MOTHER, 6M 66CM BABY GIRL, 12M 73CM BABY GIRL, 80CM BABY GIRL, 90CM INFANT GIRL, 100CM INFANT GIRL, 110CM INFANT GIRL, 120CM KIDS GIRL, 130CM KIDS GIRL, 140CM KIDS GIRL, 150CM KIDS GIRL
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
ChildhoodDays
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
бела со conch печатење
Големина:
24M 3T 4T 5T 6T 7T 8T 9T 10T girl / S M L XL XXL XXXL 4XL Mother
Материјал:
100% полиестер mercerized памучна ткаенина conch печатење со памук поставата
Шема:
бела со conch печати мека ткаенина Ракави pleated flounced јака
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Childhooddays Оригинални дизајнер нови
Објектот:
без ракави двојно pleated партија flounced јака фустан

Подобро ви се допаѓа

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS,

Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПРОЗОРЦИ бесплатен п

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

2016 година Babybabies Fasion Есен Девојки Деца&Мајки Ленти Фустан со Голема Џеб, Мајка и ќерка се опремени Фустан

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : големи лабава pleated долги ракави фустани се зг

1 Парче Семејство, Мајка, Ќерка маици Лето Цртан филм Животни И Ѕвезда Tshirt Појавување Мајка, Татко, Син на

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови долги ра

Ако немаат голем проблем со трансакцијата, ние ќе бидеме НАВИСТИНА го ценат, ако може да се секогаш ни ос

Мајка и Ќерка се Облекуваат Семејство Појавување на Облека, Облека за девојки и Жени, Мајка и Ќерка Фуст

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма без ракави зимски стил со

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување /

Семејството Облека Мајка Baughter Фустани Појавување на Облека Печатење мајка и ќерка се облекуваат меј e fil

Scroll