Новак
Природни Жените подарок Накит WGP зборот парична Казна Кварцен камен Светло Зелени дијамант Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Сетови ААА

Природни Жените подарок Накит WGP зборот парична Казна Кварцен камен Светло Зелени дијамант Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит

Достапност: Залиха
DEN 1432.00
DEN 2045.76


Добредојдени Сте да Купите Види Среќа понудата
Материјал : Алуминиумски+стакло + JDDE
Боја : pls проверете на сликата
Ова е последната поправи трговија на големо цена, ако ви треба големо,ние ќе ги нудат големи попусти,ајде!!само се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме!
Почитувани Купувачи :
Добредојдовте Во Светот На Модата Накит Ogirlin, Ogirlin Посветена Да Обезбеди Вас, Убава, Висока-Квалитет, Висока-Квалитет Накит, Тогаш, Ти И Јас Се Доживее Магијата На Визуелни Празник!
Што е Злато Исполнет ?'
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
превозот
Купување 1-4 објект бесплатен превозот на Поштенски услуги во Кина се Стекнат за 12-25 дена,
Купување 7 точка ЕМС за Постигнување на 7-14 дена,
Купување 15 објект DHL за Постигнување на 4-8 дена,
трговија на големо продажба промоција евтини
Повратни Информации И Услуга
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите објекти,
Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова,
ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-
Стил:
Класичен
Пол:
Жените,Унисекс,љубители'
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Лице
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
златен накит
Висок квалитет на Накит за Подарок не кутија:
Способност избор Dissimilarity боја
трговија на големо фабрика цена на Жените свадба:
жените подарок 18K бело злато позлатен

Подобро ви се допаѓа

Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!Ниска почетна цена ,не пропуштајте !(Професионал

Пратката е направен во сигурен Кина поштенска услуга Откако ќе го прими пратката, ние ќе рефундирање на

Состојба : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНА : 1set Материјал : злато / позлатен,кристално Големина : како на сликата по

Опис на производот : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓер

Ние ќе одговор на сите проверки во рок од 24 часа.Вистинска Морска Школка бисер, Бела боја, ААА Одделение!

100% Сосема НовСтил : Булчински Ѓердан Ѓердан Во Собата За БулчинскиГлавниот Камен Материјал : Кубни Цирк

1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се направи исплата 2 Објектот ќе биде пре

Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет.2.Материјал : алуминиумски3.Повод : Годишнина, Ангажирање, Пода

Тренди Црна Кристално Бела Топаз Накит Поставите Фунта Сребрен Накит За Жените Обетки / Pendant / Ѓердан / Пр

Добредојдени Сте да Купите Види Среќа понудатаМатеријал : Алуминиумски+стакло + JDDEБоја : pls проверете на

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Ве молиме не го напушти негативна или неутрална Реакција,ако било каков проблем со мојот производ,Ние н

евтини Цена, без изненадувања, вистински Слики и Слични проекти,Ние ќе ви обезбедиме со најсеопфатна пр

ве молиме да го потпишете документ на "Одбијат да ја Примат" Пред mail превозникот да ја напушти Јас земам

За овој прстен во сет, ние сме големината внатрешен дијаметар околу 17mm, и 18mm, ве молиме да ни остават пора

Материјал : Zinca легури,Високоqualitied Кристал,24 K Вистински Злато Експрес : DHL,UPSот,FEDEX,EMS, Можете да изберете в

Scroll