Новак
Слободен Брод Површината Монтирани LED Downlights 3W 4W 5W 7W 9W 12W led надолу светилка Затворен Осветлување Топло бела/Бела/Ладно Бела AC85-265V

Слободен Брод Површината Монтирани LED Downlights 3W 4W 5W 7W 9W 12W led надолу светилка Затворен Осветлување Топло бела/Бела/Ладно

Достапност: Залиха
DEN 11520.00
DEN 14400.00

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Враќање
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Гаранција
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Испорака
1.000 часа Гаранција : 2 години Сертификација : CE & Ro HS Dimmable : ДА се Прилагодува светлината Агол : Прилагодливи Агол Отворање опсег : Не треба да се отвори дупка,Површината монтирани Применливи места : однесува на коридор, бања, складиште, хотел, кафе-барови, ресторан, атмосферата се изгради, апарати за домаќинство осветлување, забава, шопинг центар, завод за градење, изложбена сала и дворот пејзаж, осветлување планирање на проектот, итн Пакет вклучуваат : 1pcs led вградна светилка+led драјвер
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3w, 4w, 5w, 7w
Гаранција:
2 години
Боја На Каросеријата:
Јасно
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Напон:
90-260V
Моќ Толеранција:
2%
Број На Модел На:
led одредување на светилка
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е dimmable:
Yes
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
ROSTSTAR
Материјал:
Алуминиум
Извор На Светлина:
заштеда на енергија
Напон:
85-265V
боја:
топло бела/бела/ладно бела
Тип На Објект:
Downlights

Подобро ви се допаѓа

Спецификација : Моќност : 5 W / 7 W / 9 W / 12 W LED таванот Светло& вградна светилка DimmableБоја : ладна Бела / Топло бе

85Прозрачна Флукс : 90~100 LM / W CRI : 85Живот : 50000 H Температура : 20 до 45°Големина : 42mm*25мм Намали Големина : 35~38mmМа

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Плаќање : Ние прифаќаме alipay тука .

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 10 W / 15 W КОЧАН Dimmable LED Таванот / LED вградна светилка вдлабнати Свет

Висока Моќност 10 W LED Одредување на светлината Led Таванот светлина Гаранција 2 години AC85265 VСпецификации :

ние ќе ги испитуваме и тест на проектот, ако тоа се должи на производителот дефект на тоа ќе биде заменет

1 Pcs 9 W 15 W 21 W AC85 V265 V 110 V / 220 V LED Таванот вградна светилка Вдлабнати LED Ѕид светилка Место светло Со LEDДрајве

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Плаќање : Кина Пост Реги

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.10pcs мини 5 W Dimmable led вдлабнати тава

Dimmable / Не DimmableAnswer : ___________________________ Note : Пакет "Бели" значи "Природна Бела" 40004500 KОпис На ПроизводотПредмет

Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција Квалитетот Безбедност : КРИ,Оста

[DBF]Надградба Круг Панел Светло 5 W 8 W 16 W 22 W 4014 SMD Ултра тенок Таванот Вдлабнати вградна светилка со AC85265 V И

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Dimmable 1x10 W / 2x10 W КОЧАН LED Таванот / LED вградна светилка вдлабнати Св

Висока Моќност Epistar 6 W 9 W 18 W 24 W RGB LED Панел Светлина Со Далечински Управувач вградна светилка Led таванот на

Намали Големина(Instalation Големина) 75mm(Диа) боја температура : Зрак агол : 120 Агол lumens : 400500 Lm (приближно) Еквив

Почитуван господине / госпоѓо Добредојдовте да ја посетите оваа продавница!Треба да изберете LED панел

1 : Високо квалитетни пластични школка, Ултра светла висок интензитет бели LED светло,Отценети напон : AC 85~2

1 Pcs 9 W 15 W 21 W AC85 V265 V 110 V / 220 V LED Таванот вградна светилка Вдлабнати LED Ѕид светилка Место светло Со LEDДрајве

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет се Однесува на : Трговски malls Children соба спална соба дневна соба, канц

25 Вати Плоштадот LED Таванот Светлина Вдлабнати Кујна Бања Светилка AC85265 V LED Одредување насветлината Топ

Хонгконг Пост / Кина Пост : 2030 работни денови Превозот обвиненија не се враќа Точка мора да биде во ориги

Scroll